Top10

דירוג ההשקעות המובילות לשנת 2020

השקענו לא מעט בכדי לקבץ לכם, בצורה נוחה, את ההשקעות המגוונות שבחרנו לשנת 2020. אם גם אתם מרגישים שהגיע זמנכם לעשות משהו מועיל עם כספכם - זה כנראה המקום שבו תוכלו למצוא את ההשקעה הבאה שלכם. תיהנו!

חברה משווקת

השורה התחתונה

מודל ההשקעה

מדדי Real Invest

1

בית פרטי במרכז פילדלפיה
360,000 ₪
3,000 ש"ח שכ"ד ממוצע

3,000 ש"ח שכר דירה ממוצע בכל חודש מבית בעלות של 360 אלף ש"ח עם שוכר (שכבר משלם) בפנים

90%
תשואה
92%
השקעה בראש שקט
85%
התאמה למשקיעים קטנים

ארה"ב עדיין מנצחת במדד היציבות-רווח בעבור רכישת נכסים וקבלת שכר דירה גבוה ביותר. יש כאן הזדמנות ליהנות מהניסיון ומהיתרונות התחרותיים של RAFCO ולממש את מה שכמעט כולם כאן כבר יודעים: ארה"ב היא שוק מעולה והגיע הזמן להפסיק ולפחד מהמרחק..

על ההשקעה:

מודל ההשקעה הנפוץ בארה"ב הוא מאוד פשוט: רכישת בית פרטי בטאבו והשכרתו באמצעות חברת ניהול מקצועית וקבלת ליווי מלא כאן בישראל.  ישראלים רבים בוחרים באפשרות הזאת בגלל שכר הדירה הגבוה המתקבל בכל חודש לחשבון הבנק של בעלי הנכס. קשה מאוד להתחרות בגובה שכר הדירה בארה"ב ולכן היא ממגנטת משקיעים שהערך העליון מבחינתם הוא התקבול החודשי לחשבון הבנק. הבחירה בפילדפליה נעשתה מ-2 סיבות עיקריות: (1) הביקושים הקשיחים שיש לאזור. אתם לא רוצים להישאר בלי שוכר משלם כמובן. (2) הבתים נבנים בצורה איכותית (לא בתי עץ רעועים) והמחיר ידידותי למשקיעים קטנים.

על ההשקעה:

מודל ההשקעה הנפוץ בארה"ב הוא מאוד פשוט: רכישת בית פרטי בטאבו והשכרתו באמצעות חברת ניהול מקצועית וקבלת ליווי מלא כאן בישראל. 

מדד Real-Invest:

90%
תשואה
92%
השקעה בראש שקט
85%
התאמה למשקיעים קטנים

ישראלים רבים בוחרים באפשרות הזאת בגלל שכר הדירה הגבוה המתקבל בכל חודש לחשבון הבנק של בעלי הנכס. קשה מאוד להתחרות בגובה שכר הדירה בארה"ב ולכן היא ממגנטת משקיעים שהערך העליון מבחינתם הוא התקבול החודשי לחשבון הבנק. הבחירה בפילדפליה נעשתה מ-2 סיבות עיקריות: (1) הביקושים הקשיחים שיש לאזור. אתם לא רוצים להישאר בלי שוכר משלם כמובן. (2) הבתים נבנים בצורה איכותית (לא בתי עץ רעועים) והמחיר ידידותי למשקיעים קטנים.

חשוב לדעת:

 • שכר הדירה הממוצע המתקבל מבית בארה"ב גבוה פי 3 מנכס דומה בישראל.
 • במרבית המקומות בארה"ב עליית ערך הנכס היא אינה הסיבה להשקעה. שכר הדירה החודשי שהוכיח יציבות לאורך השנים (גם בעיתות משבר) הוא הסיבה שארה"ב מהווה את אחד היעדים המובילים עבור משקיעים ישראלים.

על החברה:

 • חברת "רפקו" היא אחת החברות המקושרות ביותר בפילדלפיה. בבעלותה חברת שיפוצים המונה 35 עובדים בפילדלפיה וחברת הניהול שמנהלת עבורה את הנכסים בארה"ב הינה אחת מהחברות הגדולות והמובילות בארה"ב לניהול נכסים.
 • החברה (רפקו) משווקת גם דירות בבתים משותפים בפילדלפיה ולא רק בתים פרטיים.

* הזדמנות: ארה"ב עדיין מנצחת במדד היציבות-רווח בעבור רכישת נכסים וקבלת שכר דירה גבוה ביותר. יש כאן הזדמנות ליהנות מהניסיון ומהיתרונות התחרותיים של RAFCO ולממש את מה שכמעט כולם כאן כבר יודעים: ארה"ב היא שוק מעולה והגיע הזמן להפסיק ולפחד מהמרחק..

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

2

השקעה בקרן גידור
החל מ-100,000$
הרבה מעל הממוצע

הזדמנות נדירה ליהנות ממוצר פיננסי אקסקלוסיבי המנוטרל מסיכונים ברמה של 90% (!) ובסכום כניסה של 100,000$ בלבד

93%
נזילות ההשקעה
86%
התאמה למשקיעים קטנים
91%
השקעה בראש שקט

על ההשקעה:

אחת מקרנות הגידור היחידות שמאפשרות למשקיעים להיכנס עם 100 אלף דולר בלבד למוצר פיננסי השייך לרוב לאלפיון העליון בישראל. הקרן אינה גובה דמי ניהול כלל, הכנסות הקרן נגזרות רק מהרווחים שהיא מייצרת עבור לקוחותיה. יתרון מובהק נוסף הוא שקרן הגידור, בניגוד למסחר רגיל בשוק ההון,  הינה מוצר פיננסי מנוטרל מסיכונים ברמה של 90%. זאת בשל העובדה שהיא אינה פעילה במניות בודדות אלא בכלכלות של מדינות, מדדים מובילים וסחורות המשפיעות על כלכלה גלובלית.

על ההשקעה:

אחת מקרנות הגידור היחידות שמאפשרות למשקיעים להיכנס עם 100 אלף דולר בלבד למוצר פיננסי השייך לרוב לאלפיון העליון בישראל. 

מדד Real-Invest:

93%
נזילות ההשקעה
86%
התאמה למשקיעים קטנים
91%
השקעה בראש שקט

הקרן אינה גובה דמי ניהול כלל, הכנסות הקרן נגזרות רק מהרווחים שהיא מייצרת עבור לקוחותיה. יתרון מובהק נוסף הוא שקרן הגידור, בניגוד למסחר רגיל בשוק ההון,  הינה מוצר פיננסי מנוטרל מסיכונים ברמה של 90%. זאת בשל העובדה שהיא אינה פעילה במניות בודדות אלא בכלכלות של מדינות, מדדים מובילים וסחורות המשפיעות על כלכלה גלובלית.

מידע נוסף:

 • בגלל שלא ניתן ע"פ חוק לפרסם את ביצועי הקרן - שווה במקרה הזה להגיע לפגישה ולהיחשף לנתונים המרשימים מאוד.
 • הקרן אינה גובה דמי ניהול כלל, רווחיה מגיעים אך ורק כאשר היא מייצרת רווחים ללקוחות (דמי הצלחה). המודל הנ"ל מייצר אינטרסים משותפים בין מנהלי הקרן למשקיעיה

חשוב לדעת:

 • לקרן שלושה שומרי סף חשובים: האחד הינו נאמן שהוא עורך דין והוא היחיד שיש לו זכות חתימה על חשבון המשקיעים של הקרן. אף לבעלי הקרן אין גישה לכספי המשקיעים. הנאמן שומר שהכסף יופנה אך ורק למטרות ההשקעה. שומר הסף השני הינו רואה החשבון שהוא גם נאמן מס האחראי לחישובים, לדיווחים למשקיעים, ולחלוקת הרווחים לשותפים. שומר הסף השלישי הוא קצין הציות הממונה על הפעילות החוקית השוטפת של הקרן, מבחינת התקשרויות עם זירות חיצוניות ועם השותפים/המשקיעים
 • קרנות הגידור עושות שימוש בכלים פיננסים מתקדמים המאפשרים להם לייצר רווח גם במצב שהשוק יורד. דוגמה לזה היא כניסה לפוזיציית short. השימוש בכלים האלה מגדר למעשה את סיכוני הקרן להפסד.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה בקרן הגידור

3

ניהול תיקי השקעות
500 אלף ש"ח
תחת חוק ניירות ערך

ניהול כספים מקצועי במסלול הייחודי של הראל פיננסים - נראה כי זה הזמן להצטרף לבית ההשקעות הצומח בישראל

95%
התאמה למשקיעים קטנים
99%
ותק וניסיון החברה
93%
תחילת מימוש ההשקעה

על ההשקעה:

הראל פיננסים, שחצתה לאחרונה את רף ה-60 מיליארד בהיקף הנכסים שלה, סיימה שנתיים של מהפך ארגוני והפכה לבית ההשקעות הצומח ביותר בישראל. בשנת 2018 זכתה החברה בתואר "בית ההשקעות הטוב בישראל" ובשנת 2019 הוסיפה החברה את התואר "בית ההשקעות הצומח בישראל" לאחר שנה אדירה של גיוסים והבעת אמון מהציבור, הבנקים והגופים המקצועיים.

על ההשקעה:

הראל פיננסים, שחצתה לאחרונה את רף ה-60 מיליארד בהיקף הנכסים שלה, סיימה שנתיים של מהפך ארגוני והפכה לבית ההשקעות הצומח ביותר בישראל.

מדד Real-Invest:

95%
התאמה למשקיעים קטנים
99%
ותק וניסיון החברה
93%
תחילת מימוש ההשקעה

בשנת 2018 זכתה החברה בתואר "בית ההשקעות הטוב בישראל" ובשנת 2019 הוסיפה החברה את התואר "בית ההשקעות הצומח בישראל" לאחר שנה אדירה של גיוסים והבעת אמון מהציבור, הבנקים והגופים המקצועיים.

חשוב לדעת:

 • בסוף שנת 2019 זכתה הראל פיננסים בתואר "בית ההשקעות הצומח ביותר" ו"קבוצת הפיננסים הטובה ביותר".
 • להראל פיננסים אלטרנטיבות השקעה מגוונות, שקופות וחדשניות, לטווחי זמן שונים וברמות סיכון שונות - שיתאימו לפרופיל הייחודי של כל משקיע.

מידע נוסף:

 • מגמת ההצטיינות בענף קרנות הנאמנות נמשכה לתוך 2019, כאשר בפברואר, הראל היה כבר המגייס הגדול בתעשייה ובנובמבר היקף הנכסים המנוהלים חצה את רף ה-60 מיליארד שקל.
 • הגיוסים והצמיחה בהיקף הנכסים המנוהלים התאפשרו בזכות שדרוג מערך ההשקעות ושיפור בביצועי ההשקעות, שהגדילו את מספר הקרנות המומלצות לקנייה בקרב הבנקים והעניקו לנו דירוגי איכות השקעות גבוהים במערך היעוץ הבנקאי.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף על השקעה עם הראל פיננסים

4

דירות להשקעה בפולין
330 אלף ש"ח
עשרות אחוזים בשנים הקרובות

השקעה בפרויקט דיור בפולין עם חברה בורסאית ויזמית נדל"ן ענקית, בשוק שנמצא בצמיחה מטאורית

98%
פוטנציאל עליית ערך
92%
התאמה למשקיעים קטנים
94%
לוקיישן חם

על ההשקעה:

חברת הנדל"ן הבורסאית RONSON מאפשרת למשקיעים הישראלים להשקיע באחד משווקי הנדל"ן המעניינים ביותר בעולם. כיום ניתן לרכוש דירה חדשה מחברת RONSON, בלוקיישן חם בפולין, בעלות של 330,000 ש"ח בלבד. שוק הדיור הפולני נמצא בצמיחה מטאורית, עלה ב-25% בשנתיים האחרונות ומספק שכר דירה כפול משכר הדירה הממוצע בישראל.

על ההשקעה:

חברת הנדל"ן הבורסאית RONSON מאפשרת למשקיעים הישראלים להשקיע באחד משווקי הנדל"ן המעניינים ביותר בעולם. כיום ניתן לרכוש דירה חדשה מחברת RONSON, בלוקיישן חם בפולין, בעלות של 330,000 ש"ח בלבד.

מדד Real-Invest:

98%
פוטנציאל עליית ערך
92%
התאמה למשקיעים קטנים
94%
לוקיישן חם

שוק הדיור הפולני נמצא בצמיחה מטאורית, עלה ב-25% בשנתיים האחרונות ומספק שכר דירה כפול משכר הדירה הממוצע בישראל.

חשוב לדעת:

 • המעבר של הפריפריה למרכזי הערים והיעדר התחלות בנייה בפולין, מייצרים עלייה מהירה במחירי הנדל"ן שאינה צפוייה להיפסק בעתיד הקרוב.
 • פולין נחשבת לאחד מיעדי הנדל"ן המבוקשים ביותר ומהווה את האיזון המושלם בין מדינה מתפתחת, מצד אחד, ומדינה מערבית מתקדמת. יעדים מסוג זה נחשבים למעניינים במיוחד למשקיעי נדל"ן שמחפשים עליית ערך עם יציבות.

מידע נוסף:

 • בניגוד למרבית ההרפתקאות בחו"ל – המשקיעים עם RONSON רוכשים למעשה נכס מאחד מיזמי הנדל"ן הגדולים בפולין.
 • החברה, הנסחרת בבורסת וורשה, נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן היציבות ביותר בפולין והונה העצמי עמד על כ-342 מיליון ש"ח (נכון לסוף 2017)

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף על השקעה בפולין

5

הלוואות בין אנשים
החל מ-5,000 ש"ח
תחת חוק ניירות ערך

בלנדר מאפשרת למשקיעים להלוות כסף לאנשים וליהנות מריביות טובות בסיכון מינימלי לחלוטין

99%
התאמה למשקיעים קטנים
93%
נזילות השקעה
70%
תשואה

על ההשקעה:

בלנדר הופכת לאיטה לפתרון היעיל ביותר עבור מלווים ולווים. המודל הוא פשוט ומאוד הגיוני: אנשים יכולים ללוות כסף מתוך קופה משותפת של משקיעים שלמעשה נהנים מריביות טובות בעבור כספם. במקום לזרוק את הכסף בעובר ושב – יש אלטרנטיבה סולידית ביותר שמייצרת למשקיעים ריבית טובה על הכסף ששוכב בחיסכון.

על ההשקעה:

בלנדר הופכת לאיטה לבנק היעיל ביותר עבור מלווים ולווים. המודל הוא פשוט ומאוד הגיוני: אנשים יכולים ללוות כסף מתוך קופה משותפת של משקיעים שלמעשה נהנים מריביות טובות בעבור כספם. 

מדד Real-Invest:

99%
התאמה למשקיעים קטנים
93%
נזילות השקעה
70%
תשואה

במקום לזרוק את הכסף בעובר ושב – יש אלטרנטיבה סולידית ביותר שמייצרת למשקיעים ריבית טובה על הכסף ששוכב בחיסכון.

חשוב לדעת:

 • הטכנולוגיה של בלנדר מצליחה לנטרל כמעט לחלוטין את אחוז ההלוואות שלא מוחזרות למשקיעים ומפזרת את ה"כספים האבודים" בין כל המשקיעים. לדוגמה: במקום להרוויח 6% על הכסף כמשקיעים אז כנראה שתרוויחו 5.8% בגלל ש"ספגתם" את ההפסד שנובע מההפסד השיתופי שממזער סיכונים.
 • לבלנדר יש מערכת שמאפשרת למשקיעים "למכור" את ההלוואה שלהם ולמשוך את הכסף.

על החברה:

 • לבלנדר יש מעל ל-15,000 מלווים (משקיעים) במערכת. מדובר בגוף גדול שפועל כיום במספר מדינות
 • בסקר שביעות רצון דווח כי למעלה מ-98% ימליצו על בלנדר לחבר או קרוב משפחה. נתונים מרשימים

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

6

דירות להשקעה בבטומי
החל מ-29,000 דולר
7.5% תשואה מובטחת ל-3 שנים

השקעה בדירה בבטומי גיאורגיה החל מ-29 אלף דולר עם תשואה מובטחת בחוזה ל-3 שנים

98%
פוטנציאל עליית ערך
92%
התאמה למשקיעים קטנים
94%
לוקיישן חם

על ההשקעה:

במרחק שעתיים טיסה בלבד, יכולים המשקיעים הקטנים בסכום של 29 אלף דולר בלבד, לרכוש דירת סטודיו בבניין דירות בן 24 קומות שנמצא כבר בשלבי בנייה אחרונים בבטומי שבגיאורגיה. היזם המקומי מבטיח תשואה של 7.5% בחוזה מעוגן ל-3 שנים, כך שהמשקיע נהנה בשלוש השנים הראשונות מראש שקט ומתוספת נאה למשכורת החודשית. עם קצב הצמיחה של בטומי והכלכלה הגיאורגית בכלל, המשקיעים יכולים לצפות לעליית ערך משמעותית של הנכס תוך שנים ספורות.

על ההשקעה:

במרחק שעתיים טיסה בלבד, יכולים המשקיעים הקטנים בסכום של 29 אלף דולר בלבד, לרכוש דירת סטודיו בבניין דירות בן 24 קומות שנמצא כבר בשלבי בנייה אחרונים בבטומי שבגיאורגיה.

מדד Real-Invest:

98%
פוטנציאל עליית ערך
92%
התאמה למשקיעים קטנים
94%
לוקיישן חם

היזם המקומי מבטיח תשואה של 7.5% בחוזה מעוגן ל-3 שנים, כך שהמשקיע נהנה בשלוש השנים הראשונות מראש שקט ומתוספת נאה למשכורת החודשית. עם קצב הצמיחה של בטומי והכלכלה הגיאורגית בכלל, המשקיעים יכולים לצפות לעליית ערך משמעותית של הנכס תוך שנים ספורות.

חשוב לדעת:

 • הבניין ממוקם במיקום אסטרטגי, קרוב לעיר העתיקה ולמרכז העיר ובמרחק של 600 מטר מהחוף.
 • מועד קבלת המפתח הוא ספטמבר 2020 והמומחים צופים עליית ערך שך 19% תוך שנה ממועד זה.
 • החברה היזמית "מרדי הולדינג" הינה חברה גדולה וותיקה שמאז 1991 מתמחה בבניית מתחמי מגורים בבטומי ובטיביליסי.

מידע נוסף:

 • בטומי התוססת הפכה לאחד היעדים המבוקשים ביותר באירופה ומשלבת את הקדמה המערבית עם האותנטיות , הפשטות והמחירים של מזרח אירופה.
 • כל הדירות מגיעות מאובזרות ומצוידות ברמת גמר מלאה וכללות ריהוט מלא ומוצרי חשמל.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף על השקעה בבטומי:

7

משרדים חדשים בכפר סבא
החל מ-231 אלף ש"ח
צפי להכפלת ערך המשרד

רכישת משרד בפרויקט "גולדטק רפאל כפר סבא", הצפוי להניב למשקיעים 8% תשואה משכירות וזינוק משמעותי בערך המשרד בשנים הקרובות.

98%
פוטנציאל עליית ערך
92%
התאמה למשקיעים קטנים
96%
לוקיישן חם

על ההשקעה:

"גולדטק" הוא מתחם משרדים יוקרתי בן שני מגדלים, שיוקם בפארק העסקים החדש של כפר סבא, בלב אזור הביקוש הגובר של ערי השרון. הוא צפוי לתת מענה למחסור במשרדים באזור כולו. בקבוצת רפאל, יזמית הפרויקט, צופים כי בעתיד הנראה לעין תהיה עליית ערך משמעותית ואף הכפלה של ערך ההשקעה. מדובר בקומפלקס משרדים בעיצוב מוקפד ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. התשואה המוערכת משכר הדירה צפויה לחצות את ה-8% לשנה.

על ההשקעה:

"גולדטק" הוא מתחם משרדים יוקרתי בן שני מגדלים, שיוקם בפארק העסקים החדש של כפר סבא, בלב אזור הביקוש הגובר של ערי השרון.

מדד Real-Invest:

98%
פוטנציאל עליית ערך
92%
התאמה למשקיעים קטנים
96%
לוקיישן חם

הוא צפוי לתת מענה למחסור במשרדים באזור כולו. בקבוצת רפאל, יזמית הפרויקט, צופים כי בעתיד הנראה לעין תהיה עליית ערך משמעותית ואף הכפלה של ערך ההשקעה. מדובר בקומפלקס משרדים בעיצוב מוקפד ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. התשואה המוערכת משכר הדירה צפויה לחצות את ה-8% לשנה.

חשוב לדעת:

 • כפר סבא היא עיר נטולת פארק הייטק. פארק העסקים החדש שעתיד לקום יהווה מוקד משיכה לחברות רבות וישרת את כל אזור השרון בשעות היום וכמרכז בילוי תוסס בשעות הערב.
 • על עיצוב מתחם המשרדים היוקרתי אחראי האדריכל המפורסם אילן פיבקו והוא יכלול שני בניני משרדים עם שטחי מסחר, חנויות ובתי קפה.

מידע נוסף:

 • ההון העצמי הנדרש לרכישת משרד בפרויקט הוא החל מ-231,000 ש"ח בלבד.
 • בפרויקט משרדים וחנויות במגוון גדלים - החל מ- 55 מ"ר

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה במתחם "גולדטק"

8

קומפלקס משרדים בגרמניה
החל מ-250,000 ש"ח
אלפי שקלים מהיום הראשון

כניסה להשקעה קיימת ויציבה - קומפלקס משרדים יפהפה עם 100% תפוסה בעיר העתיקה ביותר בגרמניה

97%
ותק וניסיון החברה
92%
התאמה למשקיעים קטנים
98%
השקעה בראש שקט

על ההשקעה:

חברת MHR1, המשקיעה בגרמניה מזה שנים רבות, רוכשת קומפלקס משרדים שמור ויפהפה בעיר העתיקה ביותר בגרמניה. המתחם נמצא בלב פארק המדע של האוניברסיטה ומצליח לייצר כבר עשור תפוסה מרשימה של 100%. בקרב השוכרים ניתן למצוא את האוניברסיטה המקומית, חברות ביטוח, מוסדות מדעיים ועוד.. התשואה האטרקטיבית מתקבלת החל מהיום הראשון להשקעה והקומפלקס עתיד להימכר בעוד כ-5 שנים ולייצר רווח משמעותי נוסף למשקיעים. חשוב לציין כי הבעלות על הנכס נרשמת על שם המשקיע.

על ההשקעה:

חברת MHR1, המשקיעה בגרמניה מזה שנים רבות, רוכשת קומפלקס משרדים שמור ויפהפה בעיר העתיקה ביותר בגרמניה. 

מדד Real-Invest:

97%
ותק וניסיון החברה
92%
התאמה למשקיעים קטנים
98%
השקעה בראש שקט

המתחם נמצא בלב פארק המדע של האוניברסיטה ומצליח לייצר כבר עשור תפוסה מרשימה של 100%. בקרב השוכרים ניתן למצוא את האוניברסיטה המקומית, חברות ביטוח, מוסדות מדעיים ועוד.. התשואה האטרקטיבית מתקבלת החל מהיום הראשון להשקעה והקומפלקס עתיד להימכר בעוד כ-5 שנים ולייצר רווח משמעותי נוסף למשקיעים. חשוב לציין כי הבעלות על הנכס נרשמת על שם המשקיע.

חשוב לדעת:

 • חברת MHR1 הינה אחת החברות הבודדות בשוק הישראלי ששומרת בקנאות על תחום המומחיות הספציפי שלה - השקעות נדל"ן בגרמניה. החברה מנוהלת ע"י צח חרמון ויגיל מנוביץ ופעילה בשוק הגרמני כבר 15 שנה.
 • הנכס נרשם בטאבו על שם המשקיע והחברה היא האחראית לכל הקשור בניהול הנכס - גבייה, תחזוקה, העברת תשואות למשקיעים וכו' .

מידע נוסף:

 • הקומפלקס כולל 8 בנייני משרדים שמורים ויפיפיים במיקום מבוקש - בלב פארק המדע של האוניברסיטה. העיירה טרייר מהווה מרכז כלכלי שוקק ומושכת אליה אלפי תיירים מידי שנה.
 • פרט לשכ"ד הקבוע, החברה מתכוונת למכור את קומפלקס המשרדים תוך כ-5 שנים ולחלוק עם המשקיעים את הרווחים מהמכירה.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

*תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים

כתבות מהבלוג

נניח שישנו משקיע שמעוניין שכספו יהיה צמוד למדד מניות המעו"ף, ונניח שמשקיע אחר מעוניין שכספו יתנהג בהתאמה למדד אגרות חוב והשלישי מעוניין בהצמדה למחיר הזהב או הנפט… האם זה אפשרי ואיך עושים זאת? התשובה היא חיובית. אכן, הדבר אפשרי ולמטרה זו בדיוק המציאו את כלי ההשקעה שנקרא תעודות סל. תעודות...
קיימים אלפי בניינים בישראל שזכאים לבצע פרויקט תמ"א 38 או פינוי בינוי, אולם רק אחוז קטן מהם מגיע בסופו של דבר למימוש הפרויקט. המטרה היא מאוד פשוטה ועניינית – בעלי הדירות בבניינים הישנים יכולים לשדרג עצמם באופן משמעותי ולקבל דירה משופצת או חדשה לחלוטין ועל ידי כך לשפר לאין ערוך...
פארק התעשייה מותאם בצורה מושלמת לצרכים הלוגיסטיים המורכבים ביותר. קבוצת וילאר מאפשרת לשכור שטחי לוגיסטיקה החל מ-1,000 מ"ר לשוכר ומשרדים החל מ-200 מ"ר. האכלוס – בתוך פחות משנה. המבנים החדשים שמקימה חברת וילאר בפארק העסקים קיסריה, תוכננו מתוך מחשבה על חברות מודרניות, הזקוקות למחסנים ולשטחים לוגיסטיים לצד משרדים מעוצבים, עם נגישות גבוהה...