Top10

דירוג ההשקעות המובילות לשנת 2019

השקענו לא מעט בכדי לקבץ לכם, בצורה נוחה, את ההשקעות המגוונות שבחרנו לשנת 2019. אם גם אתם מרגישים שהגיע זמנכם לעשות משהו מועיל עם כספכם - זה כנראה המקום שבו תוכלו למצוא את ההשקעה הבאה שלכם. תיהנו!

חברה משווקת

השורה התחתונה

מודל ההשקעה

מדדי Real Invest

1

השקעה בקרן גידור
החל מ-370,000 ש"ח
הרבה מעל הממוצע

הזדמנות נדירה ליהנות ממוצר פיננסי אקסקלוסיבי המנוטרל מסיכונים ברמה של 90% (!) ובסכום כניסה של 370,000 ש"ח בלבד

93%
נזילות ההשקעה
86%
התאמה למשקיעים קטנים
91%
השקעה בראש שקט

על ההשקעה:

למרבית קרנות הגידור נדרש סף כניסה גבוה מאוד למשקיעים ונדיר להיתקל בפרסום רשמי של קרן גידור המגייסת משקיעים לקרן. הדבר נובע מהעובדה שהקרנות מנועות מלפרסם את רווחיהן בפומבי ומכך שמרבית המצטרפים לקרנות מגיעים באמצעות מכר קרוב ששיתף אותם במידע אודות הרווחים שהוא מצליח לייצר באמצעות הקרן. מודל ההשקעה המוצע מאפשר למשקיעים ליהנות מהיתרונות ומהרווחים של קרן הגידור בסכום שמתחיל מ-370,000 ש"ח בלבד. יתרון מובהק נוסף הוא שקרן הגידור, בניגוד למסחר רגיל בשוק ההון,  הינה מוצר פיננסי מנוטרל מסיכונים ברמה של 90%. זאת בשל העובדה שהיא אינה פעילה במניות בודדות אלא בכלכלות של מדינות, מדדים מובילים וסחורות המשפיעות על כלכלה גלובלית.

על ההשקעה:

למרבית קרנות הגידור נדרש סף כניסה גבוה מאוד למשקיעים ונדיר להיתקל בפרסום רשמי של קרן גידור המגייסת משקיעים לקרן. הדבר נובע מהעובדה שהקרנות מנועות מלפרסם את רווחיהן בפומבי ומכך שמרבית המצטרפים לקרנות מגיעים באמצעות מכר קרוב ששיתף אותם במידע אודות הרווחים שהוא מצליח לייצר באמצעות הקרן. 

מדד Real-Invest:

93%
נזילות ההשקעה
86%
התאמה למשקיעים קטנים
91%
השקעה בראש שקט

מודל ההשקעה המוצע מאפשר למשקיעים ליהנות מהיתרונות ומהרווחים של קרן הגידור בסכום שמתחיל מ-370,000 ש"ח בלבד. יתרון מובהק נוסף הוא שקרן הגידור, בניגוד למסחר רגיל בשוק ההון,  הינה מוצר פיננסי מנוטרל מסיכונים ברמה של 90%. זאת בשל העובדה שהיא אינה פעילה במניות בודדות אלא בכלכלות של מדינות, מדדים מובילים וסחורות המשפיעות על כלכלה גלובלית.

מידע נוסף:

 • לקרן שני שומרי סף חשובים: האחד הינו נאמן שהוא עורך דין והוא היחיד שיש לו זכות חתימה על חשבון המשקיעים של הקרן. אף לבעלי הקרן אין גישה לכספי המשקיעים. הנאמן. הנאמן שומר שהכסף יופנה אך ורק למטרות ההשקעה. שומר הסף השני הינו רואה החשבון שהוא גם נאמן מס האחראי לחישובים, לדיווחים למשקיעים, ולחלוקת הרווחים לשותפים
 • קרנות הגידור עושות שימוש בכלים פיננסים מתקדמים המאפשרים להם לייצר רווח גם במצב שהשוק יורד. דוגמה לזה היא כניסה לפוזיציית short. השימוש בכלים האלה מגדר למעשה את סיכוני הקרן להפסד.

חשוב לדעת:

 • בגלל שלא ניתן ע"פ חוק לפרסם את ביצועי הקרן - שווה במקרה הזה להגיע לפגישה ולהיחשף לנתונים המרשימים מאוד.
 • הקרן גובה דמי ניהול נמוכים בהרבה מהמקובל, מרבית רווחיה מגיעים כאשר היא מייצרת רווחים ללקוחות (דמי הצלחה). המודל הנ"ל מייצר אינטרסים משותפים בין מנהלי הקרן למשקיעיה

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה בקרן הגידור

2

קרן השקעה בקאנביס
החל מ-43,000$
תשואה מוערכת כ- 17%

קרן הקנאביס הראשונה בישראל מאפשרת השקעה בשוק הצומח ביותר בארה"ב בהשקעה של החל מ-43,000$ בלבד

95%
התאמה למשקיעים קטנים
84%
ותק וניסיון החברה
93%
תשואה

על ההשקעה:

תעשיית הקנאביס האמריקאית מגלגלת כיום כ-7 מיליארד דולר בשנה וצפויה להגיע לכ-40 מיליארד דולר כבר בשנת 2020. Ecoland Group מאפשרת למשקיעים קטנים וגדולים להשקיע בחוות גידול פעילות של קנאביס בארה"ב. הרווחים הגדולים הצפויים מההשקעה נובעים מן הפער הגדול בין הביקוש וההיצע בתחום.

על ההשקעה:

תעשיית הקנאביס האמריקאית מגלגלת כיום כ-7 מיליארד דולר בשנה וצפויה להגיע לכ-40 מיליארד דולר כבר בשנת 2020. 

מדד Real-Invest:

95%
התאמה למשקיעים קטנים
84%
ותק וניסיון החברה
93%
תשואה

Ecoland Group מאפשרת למשקיעים קטנים וגדולים להשקיע בחוות גידול פעילות של קנאביס בארה"ב. הרווחים הגדולים הצפויים מההשקעה נובעים מן הפער הגדול בין הביקוש וההיצע בתחום.

מידע נוסף:

 • המודל שיצרה חברת Ecoland Group מאפשר למשקיעים להיכנס לתחום המעניין ביותר שמתפתח היום בארה"ב, בהשקעה נמוכה יחסית.
 • הרווח הפוטנציאלי הגדול נובע ממודל ההשקעה הייחודי שלמעשה הופך את המשקיע הקטן לשותף יזמי בהשקעה בקנאביס.
 • הרווח היזמי האדיר שקיים בתחום נובע גם מהנדל"ן הרב בו מחזיקות חוות הגידול וגם מתוקף הרישיון הנחשק לגידול קנאביס.

חשוב לדעת:

 • עולם הקנאביס עבר למעשה את מהפכת הצריכה הפרטית וכעת הגיע תורו של הקנאביס המסחרי לכבוש את העולם. התהליך שהחל במרבית מדינות המערב נמצא רק בחיתוליו.
 • חברת Ecoland Group מקפידה להשקיע בחוות גידול באזורים שנחשבים לאזורי ביקוש גבוה כמו בצפון קליפורניה, לוס אנג'לס וסן פרנסיסקו.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

3

אקזיט נדלנ"י שיתופי
החל מ-50,000$
תשואות דו ספרתיות

להשקיע עם היזם: רכישת מתחם מגורים בתפוסה של 97%, השבחתו ומכירתו כעסקת "אקזיט" מהירה

99%
פוטנציאל עליית ערך
90%
התאמה למשקיעים קטנים
97%
השקעה בראש שקט

על ההשקעה:

חברת הנדל"ן הבינ"ל RealCo, שמאחוריה עבר עשיר של פרויקטים בעלי תשואות דו ספרתיות, מסמנת מטרה נוספת ומזמינה משקיעים ישראלים להיות שותפים בעסקת אקזיט מהירה. מדובר ברכישת קומפלקס מגורים המונה 44 יחידות דיור באוהיו ארה"ב, שיפוץ והשבחה של הנכסים ומכירת הקומפלקס כולו במטרה לגרוף רווח רציני תוך 3 שנים. ההחזר על ההשקעה מתקבל בצורה שוטפת משכר הדירה השוטף, וכמובן – גם בסיום תהליך ההשבחה ממכירת הקומפלקס כולו.

על ההשקעה:

חברת הנדל"ן הבינ"ל RealCo, שמאחוריה עבר עשיר של פרויקטים בעלי תשואות דו ספרתיות, מסמנת מטרה נוספת ומזמינה משקיעים ישראלים להיות שותפים בעסקת אקזיט מהירה.

מדד Real-Invest:

99%
פוטנציאל עליית ערך
90%
התאמה למשקיעים קטנים
97%
השקעה בראש שקט

מדובר ברכישת קומפלקס מגורים המונה 44 יחידות דיור באוהיו ארה"ב, שיפוץ והשבחה של הנכסים ומכירת הקומפלקס כולו במטרה לגרוף רווח רציני תוך 3 שנים. ההחזר על ההשקעה מתקבל בצורה שוטפת משכר הדירה השוטף, וכמובן – גם בסיום תהליך ההשבחה ממכירת הקומפלקס כולו.

חשוב לדעת:

 • בניגוד לרכישת בתים פרטיים בארצות הברית שמאלצת את המשקיעים להתעסק במציאת שוכרים, תיקוני הנכס ובירוקרטיות נוספות, כאן מדובר בראש שקט אמיתי. היזם דואג לכל תהליך הרכישה, השיפוץ, ההשבחה והמכירה
 • ההשקעה מתחילה להחזיר את עצמה כבר מרגע מימוש הפרויקט וזאת בשל שכר הדירה הגבוה שכבר מתקבל מהנכסים עצמם.

מידע נוסף:

 • קומפלקס המגורים ממוקם במרחק 200 מטר מאוניברסיטה גדולה ו-200 מטר מקמפוס של בית חולים. הלוקיישן החם הוא הגורם העיקרי לביקוש הרב למגורים באזור ומבטיח שוכרים יציבים לאורך זמן.
 • זוהי הזדמנות נדירה למשקיעים ליהנות מרווח יזמי אמיתי ולהצטרף לפרויקט באותם התנאים של היזם.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

4

דירה בדיור מוגן באנגליה
החל מ-374,000 ש"ח
2,800 ש"ח שכ"ד בחוזה חתום

השקעה ייחודית בשוק המזנק של הדיור המוגן באנגליה, המשלב יציבות והבטחת שכר דירה ל-10 שנים בחוזה חתום

94%
תשואה
99%
התאמה למשקיעים קטנים
98%
ותק וניסיון החברה

על ההשקעה:

הביקוש הגבוה ביותר אי פעם לדיור מוגן באנגליה (97% תפוסה) גרם לממשלה לסייע ליזמי הדיור המוגן להאיץ את קצב הבנייה של פתרונות הדיור המוגן. הרווחיות האדירה של היזמים בתחום (מעל ל-30%) מאפשרת להם לחלוק את רווחיהם הגדולים עם המשקיעים ולמעשה להבטיח להם (חוזית) 9% תשואה בעבור רכישת דירה בטאבו בסכום של 374,000 ש"ח בלבד. התחום נחשב לעוגן כה חזק בכלכלה האנגלית כך שהיזמים יכולים להבטיח תשואה פנומנלית לתקופה של 25 שנה מול המשקיע.

על ההשקעה:

הביקוש הגבוה ביותר אי פעם לדיור מוגן באנגליה (97% תפוסה) גרם לממשלה לסייע ליזמי הדיור המוגן להאיץ את קצב הבנייה של פתרונות הדיור המוגן. 

מדד Real-Invest:

94%
תשואה
99%
התאמה למשקיעים קטנים
98%
ותק וניסיון החברה

הרווחיות האדירה של היזמים בתחום (מעל ל-30%) מאפשרת להם לחלוק את רווחיהם הגדולים עם המשקיעים ולמעשה להבטיח להם (חוזית) 9% תשואה בעבור רכישת דירה בטאבו בסכום של 374,000 ש"ח בלבד. התחום נחשב לעוגן כה חזק בכלכלה האנגלית כך שהיזמים יכולים להבטיח תשואה פנומנלית לתקופה של 25 שנה מול המשקיע.

חשוב לדעת:

 • למשקיע אסור להתערב בשום צורה בניהול הנכס. הדירה אמנם נרשמת על שמו בטאבו ושייכת לו, אבל הנהלת הדיור המוגן היא זו שאמונה על התחזוקה, השירות והשכרת הנכס לדיירי המקום. גם אם הדירה הספציפית של המשקיע עומדת ריקה הוא עדיין נהנה משכר דירה חודשי שמתקבל לחשבון הבנק
 • היזם שאיתו מתבצעת ההשקעה הינו אחד היזמים החזקים בתחום הדיור המוגן באנגליה. הרשת מפעילה כיום 15 בתי אבות פעילים במרכזי ערים באנגליה ומשקיעה רבות בתפעול, שדרוג וניהול רווחי ויעיל של בתי האבות.

מידע נוסף:

 • הדירה נרשמת על שם הרוכש בטאבו והינה רכושו הבלעדי. במידה והמשקיע ירצה למכור את הדירה - יוכל כמובן.
 • בנוסף לאפשרות למכור את הנכס, החברה היזמית מתחייבת לקנות בחזרה את הנכס לאחר תקופה של 10 שנים במחיר של 115% ממחירו העכשווי. כמובן שאין חובה למכור ומדובר באפשרות הזמינה למשקיע באם ירצה.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף על השקעה בדיור מוגן באנגליה:

5

דירה במרכז בודפשט
החל מ-300,000 ₪
21% תשואה בשנה (בשנתיים האחרונות)

רכישת דירה בלב בודפשט הנעשית בכדי ליצור עליית ערך לנכס ולקבל שכר דירה חודשי גבוה

95%
תשואה
85%
התאמה למשקיעים קטנים
87%
לוקיישן חם

על ההשקעה:

המשקיעים הישראלים נכנסו בשנתיים האחרונות למזרח אירופה בכדי ליהנות מעליית הערך שמאפיינת את מרבית מוקדי ההשקעה באזור. שכר הדירה שמקבלים בעבור הנכסים הוא בד"כ כפול משכר הדירה בישראל, אבל הבשורה האמיתית של מרבית הערים במזרח אירופה היא גרף עליית המחירים המובהק.

על ההשקעה:

המשקיעים הישראלים נכנסו בשנתיים האחרונות למזרח אירופה בכדי ליהנות מעליית הערך שמאפיינת את מרבית מוקדי ההשקעה באזור. 

מדד Real-Invest:

95%
תשואה
85%
התאמה למשקיעים קטנים
87%
לוקיישן חם

שכר הדירה שמקבלים בעבור הנכסים הוא בד"כ כפול משכר הדירה בישראל, אבל הבשורה האמיתית של מרבית הערים במזרח אירופה היא גרף עליית המחירים המובהק.

חשוב לדעת:

 • בודפשט הציגה עליית ערך של 30% בשנתיים האחרונות והמגמה נמשכת גם בשנה הנוכחית.
 • השילוב של עליית הערך עם חישוב שכר הדירה יצרה תשואה פנומנלית של 21% בשנה (בשנתיים האחרונות).
 • חברת "דום" משווקת דירות רק ברובעים 5, 6, 7 ו-8 שהינם הרובעים המבוקשים בעיר.
 • הדירות ניתנות במצב מצוין או עוברות שיפוץ בטרם המכירה (כל מקרה לגופו).

אודות בודפשט:

 • בבודפשט פועלות כ-15 אוניברסיטאות. הסטודנטים הרבים מעלים את הביקושים לדירות שכורות בעיר ותורמים רבות לנסיקתה של העיר ושווי הדירות בה.
 • הממשלה הפחיתה את המע"מ על רכישת דירות חדשות ל-5% בכדי לעודד הגירה חיובית לעיר ויצרה חלון הזדמנויות ליזמי נדל"ן ולמשקיעים.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות הפרויקט

6

השקעה בנדל"ן מסחרי
החל מ-259,000 ש"ח
פי 3-4 מסכום ההשקעה

הזדמנות להצטרף כשותף בשלב היזמות להקמת מתחם העסקים טופ סנטר ראש העין ולהרוויח עד פי 4 מסכום ההשקעה

98%
פוטנציאל עליית ערך
95%
לוקיישן חם
93%
השקעה בראש שקט

על ההשקעה:

בזמן שנבנים בראש העין עוד ועוד פרוייקטים של דיור, מצבו של הנדל"ן המסחרי בעיר נמצא בשפל חסר תקדים. MSN נדל"ן זיהתה את הפוטנציאל ומאפשרת למשקיעים להצטרף, עוד בשלב רכישת הקרקע, להקמתו של מתחם עסקים חדש בלוקיישן מנצח. מהשקעה של 259,000 ש"ח בלבד, ניתן להרוויח עד פי 4 וזאת הודות למחיר הנמוך בו נרכשת הקרקע כעת. הפרוייקט נהנה מתמיכה נלהבת של העירייה ולצורך קידומו הוקמה חברת ניהול ייעודית לזירוז ההליכים הבירוקרטיים.

על ההשקעה:

בזמן שנבנים בראש העין עוד ועוד פרוייקטים של דיור, מצבו של הנדל"ן המסחרי בעיר נמצא בשפל חסר תקדים. MSN נדל"ן זיהתה את הפוטנציאל ומאפשרת למשקיעים להצטרף, עוד בשלב רכישת הקרקע, להקמתו של מתחם עסקים חדש בלוקיישן מנצח.

מדד Real-Invest:

98%
פוטנציאל עליית ערך
95%
לוקיישן חם
93%
השקעה בראש שקט

מהשקעה של 259,000 ש"ח בלבד, ניתן להרוויח עד פי 4 וזאת הודות למחיר הנמוך בו נרכשת הקרקע כעת. הפרוייקט נהנה מתמיכה נלהבת של העירייה ולצורך קידומו הוקמה חברת ניהול ייעודית לזירוז ההליכים הבירוקרטיים.

חשוב לדעת:

 • למרות הכניסה בשלב היזמי של הפרויקט, כל מה שהמשקיע צריך לעשות הוא לשים את הכסף – מאותה נקודה נכנסת לתמונה חברת ניהול מקצועית שמקדמת את הפרויקט, אחראית לתכנון ולביצוע, ובקיצור – חוסכת מהמשקיעים את כל כאב הראש והבלגן שכרוכים בקידום וביצוע פרויקט כזה.
 • המיקום, על כביש 5 ו-6 עם גישה נוחה לתל אביב, בשילוב הרכבת הקלה שעתידה להיבנות בעיר, הופכים את ראש העין למוקד משיכה גם לבעלי עסקים במרכז הארץ המעוניינים להימצא בלב הארץ.
 • חברת הניהול של 'טופ סנטר' אחראית לתכנון, לביצוע ולהתנהלות מול המשקיעים. חברת הניהול נמדדת ומתוגמלת לפי מידת ההצלחה שלה – כך שיש לה אינטרס גדול מאוד להוציא את הפרויקט לדרך במהירות.

מידע נוסף:

 • ראש העין היא אחת הערים המתפתחות ביותר בישראל, עם בנייה של עשרות אלפי יחידות דיור בשנים האחרונות ואוכלוסייה שגדלה מאד וצפויה עוד להכפיל את עצמה עד 2025. אלא שבפועל, קצב הגידול אינו תואם את מספר השירותים שיש לעיר להציע, וביניהם שטחי המסחר. למרות התלונות העולות בעניין, לסיטואציה הבעייתית הזו יש גם יתרונות עבור משקיעים שיודעים לאתר הזדמנויות השקעה בתזמון המתאים.
 • השילוב בין הכניסה המוקדמת בשלב היזמות ובין הצורך הרב של ראש העין במרכז מסחרי חדש מייצרים פוטנציאל רווח של פי 3-4 מההשקעה - אפשרות שלא פוגשים בכל יום.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף על השקעה פרוייקט 'טופ סנטר' בראש העין:

7

מרכזים לוגיסטיים בגרמניה
החל מ-250,000 ש"ח
תשואה אטרקטיבית

רכישת מרכז לוגיסטי והשכרתו לחברות המובילות בגרמניה. שילוב חזק בין תשואה אטרקטיבית (מהיום הראשון) ויציבות

97%
ותק וניסיון החברה
92%
התאמה למשקיעים קטנים
98%
השקעה בראש שקט

על ההשקעה:

חברת MHR1 ידעה לקרוא את מגמות השוק ולפני 6 שנים נכנסה לתחום המרכזים הלוגיסטיים – היום המשקיעים שלה קוצרים את הפירות. המודל של החברה מאפשר למשקיעים עם 250,000 ש"ח בסה"כ להצטרף להשקעה. תהליך הגלובליזציה והמשלוחים הרבים שמגיעים מסין לגרמניה הפריחו את שוק המרכזים הלוגיסטיים. חברות ענק כמו אמזון ועלי אקספרס שוכרות את המרכזים הלוגיסטיים מחברת MHR1 לתקופות ארוכות טווח. המשקיעים הקטנים נהנים מתשואה אטרקטיבית מאוד בעבור הנכס ושקט אמיתי שנובע מהעבודה שמי שמשלם את שכר הדירה הם החברות החזקות ביותר בשוק.

על ההשקעה:

חברת MHR1 ידעה לקרוא את מגמות השוק ולפני 6 שנים נכנסה לתחום המרכזים הלוגיסטיים – היום המשקיעים שלה קוצרים את הפירות. המודל של החברה מאפשר למשקיעים עם 250,000 ש"ח בסה"כ להצטרף להשקעה.

מדד Real-Invest:

97%
ותק וניסיון החברה
92%
התאמה למשקיעים קטנים
98%
השקעה בראש שקט

תהליך הגלובליזציה והמשלוחים הרבים שמגיעים מסין לגרמניה הפריחו את שוק המרכזים הלוגיסטיים. חברות ענק כמו אמזון ועלי אקספרס שוכרות את המרכזים הלוגיסטיים מחברת MHR1 לתקופות ארוכות טווח. המשקיעים הקטנים נהנים מתשואה אטרקטיבית מאוד בעבור הנכס ושקט אמיתי שנובע מהעבודה שמי שמשלם את שכר הדירה הם החברות החזקות ביותר בשוק.

חשוב לדעת:

 • לא קיימות השקעות רבות המשלבות בין תשואה מרשימה ובין יציבות גבוהה. הכוח של MHR1 נובע מהיכולת לרכוש מרכזי ענק ולהשכירם לטווח ארוך מאוד.
 • המשקיע נהנה משכר הדירה הגבוה שמתקבל מהיום הראשון שבו ביצע את ההשקעה

מידע נוסף:

 • החברה מקפידה לאכלס את נכסיה בשוכרים עם דירוג גבוה וחסינות כלכלית אמיתית.
 • המשקיע רשום באופן ישיר כבעל הנכס

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

*תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים

8

דירה חדשה במרכז קייב
החל מ-99,000$
מעל ל- 10%

דירה חדשה באזור הלוהט בעיר העתיקה של קייב. החל מ-99,000$ בלבד (25% פחות ממחיר השוק) בפרויקט יוקרה. צפי שכ"ד חודשי - מעל ל-3,000 ש"ח

98%
התאמה למשקיעים קטנים
96%
תשואה
95%
פוטנציאל עליית ערך

על ההשקעה:

רכישת דירה במרכז העיר העתיקה של קייב דומה לרכישת דירה ברחוב רוטשילד בת"א לפני עליית המחירים. כולנו היינו רוצים לרכוש דירה באזור המבוקש ביותר בעיר הנמצאת בנסיקה מטאורית. מדובר על עיר בתנופת פיתוח אדירה, שמהווה מוקד לעשרות אלפי סטודנטים המגיעים מכל אירופה ללמוד בה, לאנשי היי-טק שעובדים בחברות הגדולות בעולם ולכמות תיירים שעולה בכל שנה. יחד עם זאת, קייב עדיין רחוקה ממיצוי הפוטנציאל שלה ולכן, מהווה הזדמנות השקעה אופטימלית, אשר צפויה להגדיל את ערכה במאות אחוזים בשנים הקרובות. הפרויקט החדש של חברת אקסון נמסר למשקיע בגימור מלא (מצרך נדיר בנוף של קייב) ומוצע במחיר הנמוך ביותר מ-25% ממחירי דירות העילית בעיר.

על ההשקעה:

רכישת דירה במרכז העיר העתיקה של קייב דומה לרכישת דירה ברחוב רוטשילד בת"א לפני עליית המחירים. כולנו היינו רוצים לרכוש דירה באזור המבוקש ביותר בעיר הנמצאת בנסיקה מטאורית. 

מדד Real-Invest:

98%
התאמה למשקיעים קטנים
96%
תשואה
95%
פוטנציאל עליית ערך

מדובר על עיר בתנופת פיתוח אדירה, שמהווה מוקד לעשרות אלפי סטודנטים המגיעים מכל אירופה ללמוד בה, לאנשי היי-טק שעובדים בחברות הגדולות בעולם ולכמות תיירים שעולה בכל שנה. יחד עם זאת, קייב עדיין רחוקה ממיצוי הפוטנציאל שלה ולכן, מהווה הזדמנות השקעה אופטימלית, אשר צפויה להגדיל את ערכה במאות אחוזים בשנים הקרובות. הפרויקט החדש של חברת אקסון נמסר למשקיע בגימור מלא (מצרך נדיר בנוף של קייב) ומוצע במחיר הנמוך ביותר מ-25% ממחירי דירות העילית בעיר.

מידע נוסף:

 • בניין בוטיק סופר יוקרתי ברמת גימור גבוהה מאד וריהוט מלא – דבר נדיר במזרח אירופה. שכר הדירה הצפוי מגלם תשואה של מעל ל-10% ומוערך בכ-3,000 ש"ח לרוכשי הדירות הקטנות בפרויקט - תוספת מרשימה למשכורת החודשית.
 • שערי השקל והדולר חזקים מאד לעומת המטבע המקומי – דבר המייצר הזדמנות לרווח נוסף.
 • מחירי הדירות עולים בעשרות אחוזים בין שלב הבנייה לשלב המסירה ומאחר והפרויקט נמצא כבר בבנייה והדירות צפויות להימסר תוך שנה - מדובר בהזדמנות יוצאת דופן למשקיעים ליצירת רווח מיידי מהעסקה.

על החברה:

 • חברת אקסון מנוהלת על ידי יוסף מוסקוביץ, יזם נדל"ן וותיק ותושב אוקראינה ולחברה קיימת שלוחה ישראלית מבוססת בעיר ר"ג. הרכישה, הניהול והטיפול בכל השלבים מתבצעים במשרד המכירות בישראל בלי צורך בהתעסקות מצד המשקיע הישראלי.
 • עסקאות החברה מלוות ומפוקחות על ידי פירמת עוה"ד אברהם ללום ושות', הנמצאת ברשימת 500 משרדי עורכי הדין המובילים בעולם.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה באוקראינה:

כתבות מהבלוג

נניח שישנו משקיע שמעוניין שכספו יהיה צמוד למדד מניות המעו"ף, ונניח שמשקיע אחר מעוניין שכספו יתנהג בהתאמה למדד אגרות חוב והשלישי מעוניין בהצמדה למחיר הזהב או הנפט… האם זה אפשרי ואיך עושים זאת? התשובה היא חיובית. אכן, הדבר אפשרי ולמטרה זו בדיוק המציאו את כלי ההשקעה שנקרא תעודות סל. תעודות...
קיימים אלפי בניינים בישראל שזכאים לבצע פרויקט תמ"א 38 או פינוי בינוי, אולם רק אחוז קטן מהם מגיע בסופו של דבר למימוש הפרויקט. המטרה היא מאוד פשוטה ועניינית – בעלי הדירות בבניינים הישנים יכולים לשדרג עצמם באופן משמעותי ולקבל דירה משופצת או חדשה לחלוטין ועל ידי כך לשפר לאין ערוך...
פארק התעשייה מותאם בצורה מושלמת לצרכים הלוגיסטיים המורכבים ביותר. קבוצת וילאר מאפשרת לשכור שטחי לוגיסטיקה החל מ-1,000 מ"ר לשוכר ומשרדים החל מ-200 מ"ר. האכלוס – בתוך פחות משנה. המבנים החדשים שמקימה חברת וילאר בפארק העסקים קיסריה, תוכננו מתוך מחשבה על חברות מודרניות, הזקוקות למחסנים ולשטחים לוגיסטיים לצד משרדים מעוצבים, עם נגישות גבוהה...