Top10

נבחרת ההשקעות לשנת 2020

לא חסרות השקעות מעולות בישראל, אבל רק לחלק קטן מהן מגיע להכנס לנבחרת שלנו. אספנו עבורכם את ההזדמנויות הטובות ביותר שמצאנו, כדי שתוכלו להיות בטוחים שהכסף שלכם נמצא במקום הנכון. תבדקו אותנו >>

חברה משווקת

השורה התחתונה

מודל ההשקעה

מדדי Real Invest

1

מרכזים לוגיסטיים בגרמניה
250 אלף ש"ח
אלפי שקלים מהיום הראשון

כניסה להשקעה קיימת ויציבה - מרכזים לוגיסטיים בגרמניה עם שוכר עוגן חזק במיוחד, תאגיד הענק טיסנקרופ

98%
ותק וניסיון החברה
96%
התאמה למשקיעים קטנים
95%
תחילת מימוש ההשקעה

על ההשקעה:

כשמדינות רבות בעולם נכנסות למיתון בגלל הקורונה, כלכלת גרמניה בולטת ביציבות ובחוזק שלה. עבור מי שמעוניין להשקיע בשוק הנדל"ן הגרמני, יש אופציה מעניינת במיוחד: השקעה במרכזים לוגיסטיים עם שוכר עוגן חזק במיוחד, תאגיד הענק טיסנקרופ – מיצרני הפלדה הגדולים בעולם. מרכזים לוגיסטיים הם מבנים ומחסנים המשמשים חברות בינלאומיות ומקומיות לאחסון ושינוע סחורות. ב-MHR1 צופים כי בתוך חמש שנים, יבוצע אקזיט רווחי על ההשקעה. זאת, בנוסף לתשואה השוטפת שצפויים לקבל המשקיעים במשך 60 חודשים מדמי השכירות.

על ההשקעה:

כשמדינות רבות בעולם נכנסות למיתון בגלל הקורונה, כלכלת גרמניה בולטת ביציבות ובחוזק שלה. 

מדד Real-Invest:

98%
ותק וניסיון החברה
96%
התאמה למשקיעים קטנים
95%
תחילת מימוש ההשקעה

עבור מי שמעוניין להשקיע בשוק הנדל"ן הגרמני, יש אופציה מעניינת במיוחד: השקעה במרכזים לוגיסטיים עם שוכר עוגן חזק במיוחד, תאגיד הענק טיסנקרופ – מיצרני הפלדה הגדולים בעולם. מרכזים לוגיסטיים הם מבנים ומחסנים המשמשים חברות בינלאומיות ומקומיות לאחסון ושינוע סחורות. ב-MHR1 צופים כי בתוך חמש שנים, יבוצע אקזיט רווחי על ההשקעה. זאת, בנוסף לתשואה השוטפת שצפויים לקבל המשקיעים במשך 60 חודשים מדמי השכירות.

חשוב לדעת:

 • חברת MHR1 הינה אחת החברות הבודדות בשוק הישראלי ששומרת בקנאות על תחום המומחיות הספציפי שלה - השקעות נדל"ן בגרמניה. החברה מנוהלת ע"י צח חרמון ויגיל מנוביץ ופעילה בשוק הגרמני כבר 15 שנה.
 • הנכס נרשם בטאבו על שם המשקיע והחברה היא האחראית לכל הקשור בניהול הנכס - גבייה, תחזוקה, העברת תשואות למשקיעים וכו'

מידע נוסף:

 • MHR1, שכבר עבדה מול מאות משקיעים, מלווה ומנהלת את תהליך ההשקעה במרכזים הלוגיסטיים, כולל גביית הכסף מהשוכרים. כך, המשקיעים לא נדרשים לעסוק כלל בניהול הנכס ובגבייה, ורק מקבלים את התשואה לחשבון הבנק שלהם.
 • פרט לשכ"ד הקבוע, החברה מתכוונת למכור את המרכזים הלוגיסטיים תוך כ-5 שנים ולחלוק עם המשקיעים את הרווחים מהמכירה

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

*תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים

2

הלוואות בין אנשים
החל מ-5,000 ש"ח
תחת חוק ניירות ערך

בלנדר מאפשרת למשקיעים להלוות כסף לאנשים וליהנות מריביות טובות בסיכון מינימלי לחלוטין

99%
התאמה למשקיעים קטנים
93%
נזילות השקעה
70%
תשואה

על ההשקעה:

בלנדר הופכת לאיטה לפתרון היעיל ביותר עבור מלווים ולווים. המודל הוא פשוט ומאוד הגיוני: אנשים יכולים ללוות כסף מתוך קופה משותפת של משקיעים שלמעשה נהנים מריביות טובות בעבור כספם. במקום לזרוק את הכסף בעובר ושב – יש אלטרנטיבה סולידית ביותר שמייצרת למשקיעים ריבית טובה על הכסף ששוכב בחיסכון.

על ההשקעה:

בלנדר הופכת לאיטה לבנק היעיל ביותר עבור מלווים ולווים. המודל הוא פשוט ומאוד הגיוני: אנשים יכולים ללוות כסף מתוך קופה משותפת של משקיעים שלמעשה נהנים מריביות טובות בעבור כספם. 

מדד Real-Invest:

99%
התאמה למשקיעים קטנים
93%
נזילות השקעה
70%
תשואה

במקום לזרוק את הכסף בעובר ושב – יש אלטרנטיבה סולידית ביותר שמייצרת למשקיעים ריבית טובה על הכסף ששוכב בחיסכון.

חשוב לדעת:

 • הטכנולוגיה של בלנדר מצליחה לנטרל כמעט לחלוטין את אחוז ההלוואות שלא מוחזרות למשקיעים ומפזרת את ה"כספים האבודים" בין כל המשקיעים. לדוגמה: במקום להרוויח 6% על הכסף כמשקיעים אז כנראה שתרוויחו 5.8% בגלל ש"ספגתם" את ההפסד שנובע מההפסד השיתופי שממזער סיכונים.
 • לבלנדר יש מערכת שמאפשרת למשקיעים "למכור" את ההלוואה שלהם ולמשוך את הכסף.

על החברה:

 • לבלנדר יש מעל ל-15,000 מלווים (משקיעים) במערכת. מדובר בגוף גדול שפועל כיום במספר מדינות
 • בסקר שביעות רצון דווח כי למעלה מ-98% ימליצו על בלנדר לחבר או קרוב משפחה. נתונים מרשימים

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

3

בית פרטי במרכז פילדלפיה
360,000 ₪
3,000 ש"ח שכ"ד ממוצע

3,000 ש"ח שכר דירה ממוצע בכל חודש מבית בעלות של 360 אלף ש"ח עם שוכר (שכבר משלם) בפנים

90%
תשואה
92%
השקעה בראש שקט
85%
התאמה למשקיעים קטנים

ארה"ב עדיין מנצחת במדד היציבות-רווח בעבור רכישת נכסים וקבלת שכר דירה גבוה ביותר. יש כאן הזדמנות ליהנות מהניסיון ומהיתרונות התחרותיים של RAFCO ולממש את מה שכמעט כולם כאן כבר יודעים: ארה"ב היא שוק מעולה והגיע הזמן להפסיק ולפחד מהמרחק..

על ההשקעה:

מודל ההשקעה הנפוץ בארה"ב הוא מאוד פשוט: רכישת בית פרטי בטאבו והשכרתו באמצעות חברת ניהול מקצועית וקבלת ליווי מלא כאן בישראל.  ישראלים רבים בוחרים באפשרות הזאת בגלל שכר הדירה הגבוה המתקבל בכל חודש לחשבון הבנק של בעלי הנכס. קשה מאוד להתחרות בגובה שכר הדירה בארה"ב ולכן היא ממגנטת משקיעים שהערך העליון מבחינתם הוא התקבול החודשי לחשבון הבנק. הבחירה בפילדפליה נעשתה מ-2 סיבות עיקריות: (1) הביקושים הקשיחים שיש לאזור. אתם לא רוצים להישאר בלי שוכר משלם כמובן. (2) הבתים נבנים בצורה איכותית (לא בתי עץ רעועים) והמחיר ידידותי למשקיעים קטנים.

על ההשקעה:

מודל ההשקעה הנפוץ בארה"ב הוא מאוד פשוט: רכישת בית פרטי בטאבו והשכרתו באמצעות חברת ניהול מקצועית וקבלת ליווי מלא כאן בישראל. 

מדד Real-Invest:

90%
תשואה
92%
השקעה בראש שקט
85%
התאמה למשקיעים קטנים

ישראלים רבים בוחרים באפשרות הזאת בגלל שכר הדירה הגבוה המתקבל בכל חודש לחשבון הבנק של בעלי הנכס. קשה מאוד להתחרות בגובה שכר הדירה בארה"ב ולכן היא ממגנטת משקיעים שהערך העליון מבחינתם הוא התקבול החודשי לחשבון הבנק. הבחירה בפילדפליה נעשתה מ-2 סיבות עיקריות: (1) הביקושים הקשיחים שיש לאזור. אתם לא רוצים להישאר בלי שוכר משלם כמובן. (2) הבתים נבנים בצורה איכותית (לא בתי עץ רעועים) והמחיר ידידותי למשקיעים קטנים.

חשוב לדעת:

 • שכר הדירה הממוצע המתקבל מבית בארה"ב גבוה פי 3 מנכס דומה בישראל.
 • במרבית המקומות בארה"ב עליית ערך הנכס היא אינה הסיבה להשקעה. שכר הדירה החודשי שהוכיח יציבות לאורך השנים (גם בעיתות משבר) הוא הסיבה שארה"ב מהווה את אחד היעדים המובילים עבור משקיעים ישראלים.

על החברה:

 • חברת "רפקו" היא אחת החברות המקושרות ביותר בפילדלפיה. בבעלותה חברת שיפוצים המונה 35 עובדים בפילדלפיה וחברת הניהול שמנהלת עבורה את הנכסים בארה"ב הינה אחת מהחברות הגדולות והמובילות בארה"ב לניהול נכסים.
 • החברה (רפקו) משווקת גם דירות בבתים משותפים בפילדלפיה ולא רק בתים פרטיים.

* הזדמנות: ארה"ב עדיין מנצחת במדד היציבות-רווח בעבור רכישת נכסים וקבלת שכר דירה גבוה ביותר. יש כאן הזדמנות ליהנות מהניסיון ומהיתרונות התחרותיים של RAFCO ולממש את מה שכמעט כולם כאן כבר יודעים: ארה"ב היא שוק מעולה והגיע הזמן להפסיק ולפחד מהמרחק..

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

4

מתחם 1202 בהוד השרון
199 אלף ש"ח
מאות אחוזים

צפי ל-800,000 ש"ח רווח ברכישת קרקע מתחם המשרדים החדש של הוד השרון

98%
פוטנציאל עליית ערך
90%
לוקיישן חם
76%
תחילת מימוש השקעה

על ההשקעה:

התוכניות למתחם העסקים 1202 בהוד השרון כבר אושרו בכל הוועדות, והבנייה צפויה להתחיל בתוך מספר שנים. יחידת קרקע בטאבו אשר תקנה זכויות למשרד בגודל 100 מ"ר נמכרת כעת ב-199 אלף שקל. לשם השוואה, משרדים הסמוכים למתחם 1202 נמכרים כיום בסכומים של כ-15 עד 17 אלף שקל למ"ר. השווי המוערך של המשרד הבנוי יגיע ל-1.5 מיליון שקל – כלומר, רווח צפוי של למעלה מ 800 אלף ש"ח על ההשקעה, בתוך שנים בודדות. בנוסף, התשואה הצפויה על השכרת המשרד היא כ-100 אלף שקל בשנה, או 12% תשואה.

על ההשקעה:

 

 

התוכניות למתחם העסקים 1202 בהוד השרון כבר אושרו בכל הוועדות, והבנייה צפויה להתחיל בתוך מספר שנים.

מדד Real-Invest:

98%
פוטנציאל עליית ערך
90%
לוקיישן חם
76%
תחילת מימוש השקעה

יחידת קרקע בטאבו אשר תקנה זכויות למשרד בגודל 100 מ"ר נמכרת כעת ב-199 אלף שקל. לשם השוואה, משרדים הסמוכים למתחם 1202 נמכרים כיום בסכומים של כ-15 עד 17 אלף שקל למ"ר. השווי המוערך של המשרד הבנוי יגיע ל-1.5 מיליון שקל – כלומר, רווח צפוי של למעלה מ 800 אלף ש"ח על ההשקעה, בתוך שנים בודדות. בנוסף, התשואה הצפויה על השכרת המשרד היא כ-100 אלף שקל בשנה, או 12% תשואה.

חשוב לדעת:

 • הוד השרון היא בין הערים שרשמו עליות גבוהות במיוחד במחירי הנדל"ן בשנים האחרונות – וכל הנתונים מראים שהמגמה לא צפויה להיפסק בקרוב. המיקום האסטרטגי במרכז, בין צירי תחבורה ראשיים ובמרחק של 20 דקות נסיעה מתל אביב; התושבים האיכותיים והמשכילים; והסביבה הכפרית הירוקה. עם זאת, העיר סובלת ממחסור אדיר בשטחי תעסוקה ומסחר, ולשם כך מקודמת התוכנית למתחם 1202 – שיהיה אזור שטחי התעסוקה והמסחר הגדול והמרכזי בהוד השרון.

מידע נוסף:

 • המתחם, שיכלול בנייני משרדים מפוארים בני 8 קומות, קרוב מאוד לצירי תנועה ראשיים – ובהם הכבישים 6, 531, 4 ו-20; והוא צמוד לשתי תחנות רכבת פעילות – נורדאו וסוקולוב. התוכנית למתחם היא המתקדמת ביותר בהוד השרון בכל הנוגע לשלבי תכנון – כלומר, מובטח בכך שהבנייה תצא לפועל בקרוב. התוכנית עונה על צורך אמיתי בשל מיקומה המרכזי וקרבתה לצירי תנועה ראשיים – ונוצר מצב שהביקושים עולים בהרבה על ההיצע, שכמעט לא קיים. לכן, מתחם 1202 צפוי להיות הצלחה מסחררת והמשרדים צפויים להיחטף במהירות.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

*תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים

5

דירות להשקעה בבודפשט
450 אלף ש"ח
15-20% בשנה

רכישת דירה בבודפשט עם תשואות גבוהות של עשרות אחוזים ושכר דירה צפוי הגבוה פי 3 (ויותר) מישראל

99%
פוטנציאל עליית ערך
95%
התאמה למשקיעים קטנים
93%
תחילת מימוש השקעה

על ההשקעה:

בודפשט הפכה כבר מזמן לחביבת המשקיעים הישראלים, ולא במקרה: סכום של 450 אלף שקל יכול לשמש לרכישת דירה משופצת בעיר, שמציגה עליית ערך של 15% במחירי הנדל"ן בכל שנה מתחילת 2015, לצד תשואה שנתית משכירות הגבוהה פי כשלושה ויותר מהתשואות בישראל. למרות הנתונים המספריים המדהימים, נראה כי בודפשט עדיין רחוקה ממיצוי פוטנציאל הרווחיות שבה. העיר, שמושכת אליה כ- 13כמיליון תיירים בשנה ו-40 אלף סטודנטים, במדינה בה כ-10 מיליון תושבים מקומיים, מיסוי הנמוך ביותר באיחוד האירופאי ומדיניות אשראי קלה יחסית, סובלת ממחסור בולט בהתחלות בנייה חדשות – על אף הביקושים הערים. כיום, חסרות בה כ-10,000 דירות להשכרה לטווח קצר. המשקיעים מבינים כי זהו מתכון בטוח להמשך עליית המחירים בשנים הקרובות ונוהרים לנכסי הנדל"ן בעיר.

על ההשקעה:

בודפשט הפכה כבר מזמן לחביבת המשקיעים הישראלים, ולא במקרה: 

מדד Real-Invest:

99%
פוטנציאל עליית ערך
95%
התאמה למשקיעים קטנים
93%
תחילת מימוש השקעה

סכום של 450 אלף שקל יכול לשמש לרכישת דירה משופצת בעיר, שמציגה עליית ערך של 15% במחירי הנדל"ן בכל שנה מתחילת 2015, לצד תשואה שנתית משכירות הגבוהה פי כשלושה ויותר מהתשואות בישראל. למרות הנתונים המספריים המדהימים, נראה כי בודפשט עדיין רחוקה ממיצוי פוטנציאל הרווחיות שבה. העיר, שמושכת אליה כ- 13כמיליון תיירים בשנה ו-40 אלף סטודנטים, במדינה בה כ-10 מיליון תושבים מקומיים, מיסוי הנמוך ביותר באיחוד האירופאי ומדיניות אשראי קלה יחסית, סובלת ממחסור בולט בהתחלות בנייה חדשות – על אף הביקושים הערים. כיום, חסרות בה כ-10,000 דירות להשכרה לטווח קצר. המשקיעים מבינים כי זהו מתכון בטוח להמשך עליית המחירים בשנים הקרובות ונוהרים לנכסי הנדל"ן בעיר.

חשוב לדעת:

 • חברת ריאלפיקס פועלת זה יותר מ-20 שנה בשוק הנדל"ן בחו"ל, ומנהלת כ-400 נכסים באירופה עבור משקיעים ישראלים.
 • ריאלפיקס מספקת אפשרויות מימון נרחבות בשל היותה חברת יעוץ פיננסי הפועלת בתחום של מימון כ20 שנה, בישראל ובהונגריה, כך שניתן לרכוש את הנכס גם בהון עצמי של 200,000 שקל. במקרה זה, התשואה על ההון העצמי צפויה להיות גבוהה בהרבה.

מידע נוסף:

 • ההתמחות שלנו היא באיתור דירות למכירה שנמצאות בצד התיירותי והמבוקש ביותר של בודפשט אשר המחיר שלהן מאוד אטרקטיבי ונמוך משמעותית ממחירי השוק. המחיר מתחיל ב-450 אלף שקל, והתשואה הצפויה על השכרת הדירות הללו היא 8% נטו (לפני מס בישראל). החוק בהונגריה גם מאפשר לחלק את הנכס – ואז התשואה מההשכרה יכולה להגיע ל-12%-15% בשנה.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

*תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים