Top10

נבחרת השקעות לשנת 2020

מחפשים אלטרנטיבות להשקעה? לפניכם מספר השקעות מעניינות מהארץ ומהעולם הזמינות להשקעה עבור ישראלים

מדור פרסומי

חברה משווקת

השורה התחתונה

מודל ההשקעה

מדדי Real Invest

1

הלוואות בין אנשים
החל מ-5,000 ש"ח
תחת חוק ניירות ערך

בלנדר מאפשרת למשקיעים להלוות כסף לאנשים וליהנות מריביות טובות בסיכון מינימלי לחלוטין

99%
התאמה למשקיעים קטנים
93%
נזילות השקעה
80%
תהליך ברור ופשוט

על ההשקעה:

בלנדר הופכת לאיטה לפתרון היעיל ביותר עבור מלווים ולווים. המודל הוא פשוט ומאוד הגיוני: אנשים יכולים ללוות כסף מתוך קופה משותפת של משקיעים שלמעשה נהנים מריביות טובות בעבור כספם. במקום לזרוק את הכסף בעובר ושב – יש אלטרנטיבה סולידית ביותר שמייצרת למשקיעים ריבית טובה על הכסף ששוכב בחיסכון.

על ההשקעה:

בלנדר הופכת לאיטה לבנק היעיל ביותר עבור מלווים ולווים. המודל הוא פשוט ומאוד הגיוני: אנשים יכולים ללוות כסף מתוך קופה משותפת של משקיעים שלמעשה נהנים מריביות טובות בעבור כספם. 

מדד Real-Invest:

במקום לזרוק את הכסף בעובר ושב – יש אלטרנטיבה סולידית ביותר שמייצרת למשקיעים ריבית טובה על הכסף ששוכב בחיסכון.

חשוב לדעת:

על החברה:

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

2

מרכזים לוגיסטיים בגרמניה
250 אלף ש"ח
מהיום הראשון

כניסה להשקעה קיימת ויציבה - מרכזים לוגיסטיים בגרמניה עם שוכר עוגן חזק במיוחד, תאגיד הענק טיסנקרופ

95%
ותק וניסיון החברה
82%
התאמה למשקיעים קטנים
75%
לוקיישן

על ההשקעה:

כשמדינות רבות בעולם נכנסות למיתון בגלל הקורונה, כלכלת גרמניה בולטת ביציבות ובחוזק שלה. עבור מי שמעוניין להשקיע בשוק הנדל"ן הגרמני, יש אופציה מעניינת במיוחד: השקעה במרכזים לוגיסטיים עם שוכר עוגן חזק במיוחד, תאגיד הענק טיסנקרופ – מיצרני הפלדה הגדולים בעולם. מרכזים לוגיסטיים הם מבנים ומחסנים המשמשים חברות בינלאומיות ומקומיות לאחסון ושינוע סחורות. ב-MHR1 צופים כי בתוך חמש שנים, יבוצע אקזיט רווחי על ההשקעה. זאת, בנוסף לתשואה השוטפת שצפויים לקבל המשקיעים במשך 60 חודשים מדמי השכירות.

על ההשקעה:

כשמדינות רבות בעולם נכנסות למיתון בגלל הקורונה, כלכלת גרמניה בולטת ביציבות ובחוזק שלה. 

מדד Real-Invest:

עבור מי שמעוניין להשקיע בשוק הנדל"ן הגרמני, יש אופציה מעניינת במיוחד: השקעה במרכזים לוגיסטיים עם שוכר עוגן חזק במיוחד, תאגיד הענק טיסנקרופ – מיצרני הפלדה הגדולים בעולם. מרכזים לוגיסטיים הם מבנים ומחסנים המשמשים חברות בינלאומיות ומקומיות לאחסון ושינוע סחורות. ב-MHR1 צופים כי בתוך חמש שנים, יבוצע אקזיט רווחי על ההשקעה. זאת, בנוסף לתשואה השוטפת שצפויים לקבל המשקיעים במשך 60 חודשים מדמי השכירות.

חשוב לדעת:

מידע נוסף:

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

*תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים

3

בית פרטי במרכז פילדלפיה
360,000 ₪
3,000 ש"ח שכ"ד ממוצע

3,000 ש"ח שכר דירה ממוצע בכל חודש מבית בעלות של 360 אלף ש"ח עם שוכר (שכבר משלם) בפנים

75%
לוקיישן
95%
השקעה בראש שקט
84%
התאמה למשקיעים קטנים

ארה"ב עדיין מנצחת במדד היציבות-רווח בעבור רכישת נכסים וקבלת שכר דירה גבוה ביותר. יש כאן הזדמנות ליהנות מהניסיון ומהיתרונות התחרותיים של RAFCO ולממש את מה שכמעט כולם כאן כבר יודעים: ארה"ב היא שוק מעולה והגיע הזמן להפסיק ולפחד מהמרחק..

על ההשקעה:

מודל ההשקעה הנפוץ בארה"ב הוא מאוד פשוט: רכישת בית פרטי בטאבו והשכרתו באמצעות חברת ניהול מקצועית וקבלת ליווי מלא כאן בישראל.  ישראלים רבים בוחרים באפשרות הזאת בגלל שכר הדירה הגבוה המתקבל בכל חודש לחשבון הבנק של בעלי הנכס. קשה מאוד להתחרות בגובה שכר הדירה בארה"ב ולכן היא ממגנטת משקיעים שהערך העליון מבחינתם הוא התקבול החודשי לחשבון הבנק. הבחירה בפילדפליה נעשתה מ-2 סיבות עיקריות: (1) הביקושים הקשיחים שיש לאזור. אתם לא רוצים להישאר בלי שוכר משלם כמובן. (2) הבתים נבנים בצורה איכותית (לא בתי עץ רעועים) והמחיר ידידותי למשקיעים קטנים.

על ההשקעה:

מודל ההשקעה הנפוץ בארה"ב הוא מאוד פשוט: רכישת בית פרטי בטאבו והשכרתו באמצעות חברת ניהול מקצועית וקבלת ליווי מלא כאן בישראל. 

מדד Real-Invest:

ישראלים רבים בוחרים באפשרות הזאת בגלל שכר הדירה הגבוה המתקבל בכל חודש לחשבון הבנק של בעלי הנכס. קשה מאוד להתחרות בגובה שכר הדירה בארה"ב ולכן היא ממגנטת משקיעים שהערך העליון מבחינתם הוא התקבול החודשי לחשבון הבנק. הבחירה בפילדפליה נעשתה מ-2 סיבות עיקריות: (1) הביקושים הקשיחים שיש לאזור. אתם לא רוצים להישאר בלי שוכר משלם כמובן. (2) הבתים נבנים בצורה איכותית (לא בתי עץ רעועים) והמחיר ידידותי למשקיעים קטנים.

חשוב לדעת:

על החברה:

* הזדמנות: ארה"ב עדיין מנצחת במדד היציבות-רווח בעבור רכישת נכסים וקבלת שכר דירה גבוה ביותר. יש כאן הזדמנות ליהנות מהניסיון ומהיתרונות התחרותיים של RAFCO ולממש את מה שכמעט כולם כאן כבר יודעים: ארה"ב היא שוק מעולה והגיע הזמן להפסיק ולפחד מהמרחק..

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

4

פרויקט מגורים בניו יורק
300 אלף ש"ח
הכנסה רבעונית קבועה

השקעה בבניין מרשים בשדרת פלאטבוש המפורסמת בניו-יורק ובו 43 דירות.

95%
לוקיישן
75%
התאמה למשקיעים קטנים
90%
ותק ונסיון החברה

על ההשקעה:

אחת החברות הבולטות הפועלות בשוק הנדל"ן של ניו יורק כבר 30 שנה, היא קורנר ריאליטי גרופ. בימים אלה, בונה החברה שישה בניינים בברוקלין, אחד מהם בשדרת פלאטבוש המפורסמת בניין מרשים בעיצובו בן 43 דירות, אליו ניתן להצטרף עם הון עצמי של לפחות 300 אלף שקל. הדירות בבניין מיועדות להשכרה עבור תושבי העיר שרוצים לגור במרחק של כמה דקות הליכה בלבד מתחנת הסאבווי, מה שיאפשר להם להגיע למנהטן בתוך כחצי שעה.. הרווח היזמי הגדול הצפוי, מאפשר למשקיעים לקבל הכנסה רבעונית קבועה,

על ההשקעה:

אחת החברות הבולטות הפועלות בשוק הנדל"ן של ניו יורק כבר 30 שנה, היא קורנר ריאליטי גרופ. בימים אלה, בונה החברה שישה בניינים בברוקלין,

מדד Real-Invest:

אחד מהם בשדרת פלאטבוש המפורסמת בניין מרשים בעיצובו בן 43 דירות, אליו ניתן להצטרף עם הון עצמי של לפחות 300 אלף שקל. הדירות בבניין מיועדות להשכרה עבור תושבי העיר שרוצים לגור במרחק של כמה דקות הליכה בלבד מתחנת הסאבווי, מה שיאפשר להם להגיע למנהטן בתוך כחצי שעה.. הרווח היזמי הגדול הצפוי, מאפשר למשקיעים לקבל הכנסה רבעונית קבועה,

חשוב לדעת:

מידע נוסף:

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

*תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים

5

מתחם 1202 בהוד השרון
199 אלף ש"ח
13%

צפי ל-1,000,000 ש"ח רווח ברכישת קרקע מתחם המשרדים החדש של הוד השרון

98%
פוטנציאל עליית ערך
90%
לוקיישן חם
76%
תחילת מימוש השקעה

על ההשקעה:

התוכניות למתחם העסקים 1202 בהוד השרון כבר אושרו בכל הוועדות, והבנייה צפויה להתחיל בתוך מספר שנים. יחידת קרקע בטאבו אשר תקנה זכויות למשרד בגודל 100 מ"ר נמכרת כעת ב-199 אלף שקל. לשם השוואה, משרדים הסמוכים למתחם 1202 נמכרים כיום בסכומים של כ-15 עד 17 אלף שקל למ"ר. השווי המוערך של המשרד הבנוי יגיע ל-1.5 מיליון שקל – כלומר, רווח צפוי של למעלה מ-1,000,000 ש"ח על ההשקעה, בתוך שנים בודדות. בנוסף, התשואה הצפויה על השכרת המשרד היא כ-100 אלף שקל בשנה, או 13% תשואה.

על ההשקעה:

 

 

התוכניות למתחם העסקים 1202 בהוד השרון כבר אושרו בכל הוועדות, והבנייה צפויה להתחיל בתוך מספר שנים.

מדד Real-Invest:

יחידת קרקע בטאבו אשר תקנה זכויות למשרד בגודל 100 מ"ר נמכרת כעת ב-199 אלף שקל. לשם השוואה, משרדים הסמוכים למתחם 1202 נמכרים כיום בסכומים של כ-15 עד 17 אלף שקל למ"ר. השווי המוערך של המשרד הבנוי יגיע ל-1.5 מיליון שקל – כלומר, רווח צפוי של למעלה מ-1,000,000 ש"ח על ההשקעה, בתוך שנים בודדות. בנוסף, התשואה הצפויה על השכרת המשרד היא כ-100 אלף שקל בשנה, או 13% תשואה.

חשוב לדעת:

מידע נוסף:

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

*תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים