Top10

פארק התעשייה מותאם בצורה מושלמת לצרכים הלוגיסטיים המורכבים ביותר. קבוצת וילאר מאפשרת לשכור שטחי לוגיסטיקה החל מ-1,000 מ"ר לשוכר ומשרדים החל מ-200 מ"ר. האכלוס – בתוך פחות משנה.

המבנים החדשים שמקימה חברת וילאר בפארק העסקים קיסריה, תוכננו מתוך מחשבה על חברות מודרניות, הזקוקות למחסנים ולשטחים לוגיסטיים לצד משרדים מעוצבים, עם נגישות גבוהה לאזור המרכז.
בעבר, חברות שביקשו לאחסן מוצרים, כלים וציוד מחוץ למשרד, נדרשו להסתפק במחסנים ישנים ומאובקים אי שם בשולי הערים, בסביבה מוזנחת וללא תנאים מתאימים לעסקים. כיום, חברות נוטות להעדיף שטחים לוגיסטיים הממוקמים בפארקי תעשייה ייעודיים ומאורגנים היטב, הכוללים גם משרדים יוקרתיים, שירותים לעסקים, סביבה מטופחת ונגישות תחבורתית גבוהה, לצד ניהול גמיש ויעיל, המתחשב בצרכים שלהן.

חלוקה ליחידות של 1,000 מ"ר ומעלה

פארק לוגיסטי חדש ומתקדם מסוג זה, המשתרע על פני שטח של 60 דונם, מוקם בימים אלה על ידי חברת וילאר בתוך פארק התעשייה והעסקים הצפוני בקיסריה – הנחשב לאחד המובילים בישראל. השלב הראשון של הפארק כולל שלושה מבנים לוגיסטיים גדולים, ובהם אלפי מ"ר הניתנים לחלוקה ליחידות של 1,000 מ"ר ומעלה, לפי רצון השוכרים. במבנה המשרדים ניתן לקבל יחידות שגודלן החל מ-200 מ"ר.

השטחים בפארק וילאר מציעים זמינות גבוהה, ויהיו מוכנים להשכרה בתוך פחות משנה, במחיר של 38 שקלים למ"ר לשטחים לוגיסטיים, והחל מ-45 שקלים למ"ר לשטחי משרדים.

התאמה לעבודה מול ספקים – אך גם מול לקוחות

לדברי מנהל הפרויקט, מתן טיסר, בבניית הפארק הושקעה מחשבה רבה על צורכי הלקוחות המשתמשים במחסנים הלוגיסטיים, מתוך רצון להפוך את השימוש בהם לקל, פשוט ומהיר. כך למשל, המפרט הטכני כולל גובה אחסון של עד 12 מטר, שערי פריקה המותאמים למשאיות בגדלים שונים, רמפות פריקה והעמסה המצוידות במשווי גובה ומערכת ספרינקלרים מתקדמת, המוזנת ממאגר מים עצמאי. כמו כן, הפארק יכלול שטחי תמרון, מדרכות וגינון בסטנדרט בינלאומי.
"הפארק מתוכנן כך שהעבודה בו תהיה נעימה ויעילה ככל האפשר, גם עבור הלקוחות וגם עבור הספקים של החברות", מסביר טיסר. "לשם כך הפארק יכלול מבנה משרדים מרווח וייצוגי עם קיר מסך מזכוכית, אזור ייעודי לקבלה ולשילוח, קומת גלריה מעל שטח הפריקה והטעינה שתאפשר לעקוב אחרי הנעשה בו, אזור קבלה עם חלל כפול, מעלית ומרחב מוגן לכל באי המקום".

נגישות לכבישים מהירים, תחנת רכבת ושירות הסעה פנימי

המיקום, בפארק העסקים והתעשייה הצפוני בקיסריה, מתאים לחברות מאזורים נרחבים בארץ, החל בחיפה והסביבה ועד תל אביב והחלקים הדרומיים של גוש דן. הפארק קרוב לצירי תנועה מרכזיים – כביש 2, כביש 4 וכביש 6, קיימת בו תחנת רכבת עצמאית ופועל בו שירות הסעה פנימי, לנוחות העובדים במקום. כמו כן, בפארק פועלים בתי קפה ומסעדות, לרווחת העובדים והמבקרים.
וילאר היא חברה ציבורית הפועלת בענף הבנייה מאז 1975 ונסחרת במדד ת"א 100 מאז שנת 1993. לחברה ניסיון רב בבנייה והשכרה של שטחי תעשייה ולוגיסטיקה, וכן בתחומים נוספים כבנייה למגורים, ייזום ובנייה של נדל"ן בחו"ל ואספקת שירותי ארכיב וגניזה. במסגרת פעילותה, וילאר עובדת עם חברות מכל המגזרים במשק – מתעשייה ומסחר ועד למשרדי ממשלה וחברות היי-טק.

השקעות מומלצות

רכישת משרד מעוצב ומרוהט במגדלי אלון בת"א עם שוכר (שכבר משלם) בפנים

רכישת משרד מעוצב ומרוהט במגדלי אלון בת"א עם שוכר (שכבר משלם) בפנים

על ההשקעה:

מדובר באחת ההשקעות האטרקטיביות אשר הושקה עתה למשקיעים. משרד במגדלי אלון היוקרתיים בת"א החל מ-369,000 ש"ח בלבד. המשרד מגיע מעוצב ומרוהט. גולת הכותרת היא שהיזם הוא זה שדואג למצוא שוכר משלם לשנה הראשונה המגלם תשואה של 10% בשכר הדירה. בשורה התחתונה – משרד ב-369,000 ש"ח, שכר דירה בגובה של כ-3,300 ש"ח במגדלי אלון.

על ההשקעה:

מדובר באחת ההשקעות האטרקטיביות אשר הושקה עתה למשקיעים. משרד במגדלי אלון היפהפיים בת"א החל מ-369,000 ש"ח בלבד. המשרד מגיע מעוצב ומרוהט. 

מדד Real-Invest:

95%
השקעה בראש שקט
92%
התאמה למשקיעים קטנים
98%
לוקיישן חם

גולת הכותרת היא שהיזם הוא זה שדואג למצוא שוכר משלם לשנה הראשונה המגלם תשואה של 10% בשכר הדירה. בשורה התחתונה – משרד ב-369,000 ש"ח, שכר דירה בגובה של כ-3,000 ש"ח במגדלי אלון.

חשוב לדעת:

 • מגדלי אלון ממוקמים בשכנות למגדל אלקטרה ולמשרדי גוגל ובמרחק של 2 דקות בלבד מהרכבת. מדובר באזור משרדים הנחשב ללוהט.
 • המגדלים עצמם (השייכים לקבוצת ב.ס.ר) הם ברמת גימור מאוד גבוהה - עובדה שמבטיחה שוכרים מרוצים.
 • שכר הדירה החודשי הצפוי להתקבל הוא כ-3,300 ש"ח בחודש - פי 3 בממוצע משכר הדירה בעבור דירות בישראל

פרטים נוספים:

 • ההון העצמי הנדרש להשקעה הוא כ-100,000 ש"ח בלבד
 • לשוכרים תינתן כניסה חופשים לחדר כושר, ספא ובריכה (עובדה שמעלה את האטרקטיביות של הנכס)
 • השוכר יוכל לעשות שימוש בחדר ישיבות, שירותים, מטבח, עמדת קפה, עמדת קבלה עם מזכירה ועוד.. קומפלקס המשרדים בנוי בצורה שמספקת לשוכר את כל צרכיו.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

הזדמנות להצטרף כשותף בשלב היזמות להקמת מתחם העסקים טופ סנטר ראש העין ולהרוויח עד פי 4 מסכום ההשקעה

הזדמנות להצטרף כשותף בשלב היזמות להקמת מתחם העסקים טופ סנטר ראש העין ולהרוויח עד פי 4 מסכום ההשקעה

על ההשקעה:

בזמן שנבנים בראש העין עוד ועוד פרוייקטים של דיור, מצבו של הנדל"ן המסחרי בעיר נמצא בשפל חסר תקדים. MSN נדל"ן זיהתה את הפוטנציאל ומאפשרת למשקיעים להצטרף, עוד בשלב רכישת הקרקע, להקמתו של מתחם עסקים חדש בלוקיישן מנצח. מהשקעה של 259,000 ש"ח בלבד, ניתן להרוויח עד פי 4 וזאת הודות למחיר הנמוך בו נרכשת הקרקע כעת. הפרוייקט נהנה מתמיכה נלהבת של העירייה ולצורך קידומו הוקמה חברת ניהול ייעודית לזירוז ההליכים הבירוקרטיים.

על ההשקעה:

בזמן שנבנים בראש העין עוד ועוד פרוייקטים של דיור, מצבו של הנדל"ן המסחרי בעיר נמצא בשפל חסר תקדים.

מדד Real-Invest:

98%
פוטנציאל עליית ערך
95%
לוקיישן חם
93%
השקעה בראש שקט

MSN נדל"ן זיהתה את הפוטנציאל ומאפשרת למשקיעים להצטרף, עוד בשלב רכישת הקרקע, להקמתו של מתחם עסקים חדש בלוקיישן מנצח. מהשקעה של 259,000 ש"ח בלבד, ניתן להרוויח עד פי 4 וזאת הודות למחיר הנמוך בו נרכשת הקרקע כעת. הפרוייקט נהנה מתמיכה נלהבת של העירייה ולצורך קידומו הוקמה חברת ניהול ייעודית לזירוז ההליכים הבירוקרטיים.

חשוב לדעת:

 • למרות הכניסה בשלב היזמי של הפרויקט, כל מה שהמשקיע צריך לעשות הוא לשים את הכסף – מאותה נקודה נכנסת לתמונה חברת ניהול מקצועית שמקדמת את הפרויקט, אחראית לתכנון ולביצוע, ובקיצור – חוסכת מהמשקיעים את כל כאב הראש והבלגן שכרוכים בקידום וביצוע פרויקט כזה.
 • המיקום, על כביש 5 ו-6 עם גישה נוחה לתל אביב, בשילוב הרכבת הקלה שעתידה להיבנות בעיר, הופכים את ראש העין למוקד משיכה גם לבעלי עסקים במרכז הארץ המעוניינים להימצא בלב הארץ.
 • חברת הניהול של 'טופ סנטר' אחראית לתכנון, לביצוע ולהתנהלות מול המשקיעים. חברת הניהול נמדדת ומתוגמלת לפי מידת ההצלחה שלה – כך שיש לה אינטרס גדול מאוד להוציא את הפרויקט לדרך במהירות.

מידע נוסף:

 • ראש העין היא אחת הערים המתפתחות ביותר בישראל, עם בנייה של עשרות אלפי יחידות דיור בשנים האחרונות ואוכלוסייה שגדלה מאד וצפויה עוד להכפיל את עצמה עד 2025. אלא שבפועל, קצב הגידול אינו תואם את מספר השירותים שיש לעיר להציע, וביניהם שטחי המסחר. למרות התלונות העולות בעניין, לסיטואציה הבעייתית הזו יש גם יתרונות עבור משקיעים שיודעים לאתר הזדמנויות השקעה בתזמון המתאים.
 • השילוב בין הכניסה המוקדמת בשלב היזמות ובין הצורך הרב של ראש העין במרכז מסחרי חדש מייצרים פוטנציאל רווח של פי 3-4 מההשקעה - אפשרות שלא פוגשים בכל יום.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף על השקעה פרוייקט 'טופ סנטר' בראש העין:

מסחר במטבעות וירטואליים - ביטקוין, אית'ריום ועוד.. ביטס אוף גולד זהו אתר המאפשר המרה של כסף למטבעות דיגטליים

מסחר במטבעות וירטואליים - ביטקוין, אית'ריום ועוד.. ביטס אוף גולד זהו אתר המאפשר המרה של כסף למטבעות דיגטליים

על ההשקעה:

בכדי להשקיע כמו שצריך במטבעות דיגיטליים צריך לדעת מה עושים. השקפת העולם שלנו אומרת שקשה להתעלם מהתופעה המטורפת שמתרחשת בעולם ורבים מהמשקיעים רוצים לתפוס פוזיציה ולהחזיק במטבעות משלהם. לאלו מכם שגם מבינים במסחר יומי – מדובר בעולם מעניין ותנודתי ביותר

על ההשקעה:

בכדי להשקיע כמו שצריך במטבעות דיגיטליים צריך לדעת מה עושים. השקפת העולם שלנו אומרת שקשה להתעלם מהתופעה המטורפת שמתרחשת בעולם 

מדד Real-Invest:

73%
התאמה למשקיעים קטנים
99%
נזילות השקעה
30%
סולידי

ורבים מהמשקיעים רוצים לתפוס פוזיציה ולהחזיק במטבעות משלהם. לאלו מכם שגם מבינים במסחר יומי – מדובר בעולם מעניין ותנודתי ביותר

חשוב לדעת:

 • מכיוון שכמות הביטקוין בעולם מוגבלת רק ל-21 מיליון מטבעות מעריכים כי השווי שלו יכול עוד לנסוק בצורה משמעותית
 • ערך הביטקוין חצה כבר את רף ה-19,000 דולרים בשנה האחרונה ויצר שיח מטורף בכלכלה העולמית

מידע נוסף:

 • מדובר בשוק מאוד תנודתי. אנחנו לא ממליצים לאף אחד להשקיע במטבעות דיגיטליים סכומים שיסכנו באמת את רווחת משפחתו
 • למי שקצת למד את התחום ומתמצא בו - חשוב לעקוב אחר הנפקות מטבע חדשות ומעניינות מאחר והפוטנציאל בהן יכול להיות גבוה (אך גם מסוכן מאוד).

כתבות מהבלוג

נניח שישנו משקיע שמעוניין שכספו יהיה צמוד למדד מניות המעו"ף, ונניח שמשקיע אחר מעוניין שכספו יתנהג בהתאמה למדד אגרות חוב והשלישי מעוניין בהצמדה למחיר הזהב או הנפט… האם זה אפשרי ואיך עושים זאת? התשובה היא חיובית. אכן, הדבר אפשרי ולמטרה זו בדיוק המציאו את כלי ההשקעה שנקרא תעודות סל. תעודות...
קיימים אלפי בניינים בישראל שזכאים לבצע פרויקט תמ"א 38 או פינוי בינוי, אולם רק אחוז קטן מהם מגיע בסופו של דבר למימוש הפרויקט. המטרה היא מאוד פשוטה ועניינית – בעלי הדירות בבניינים הישנים יכולים לשדרג עצמם באופן משמעותי ולקבל דירה משופצת או חדשה לחלוטין ועל ידי כך לשפר לאין ערוך...
פארק התעשייה מותאם בצורה מושלמת לצרכים הלוגיסטיים המורכבים ביותר. קבוצת וילאר מאפשרת לשכור שטחי לוגיסטיקה החל מ-1,000 מ"ר לשוכר ומשרדים החל מ-200 מ"ר. האכלוס – בתוך פחות משנה. המבנים החדשים שמקימה חברת וילאר בפארק העסקים קיסריה, תוכננו מתוך מחשבה על חברות מודרניות, הזקוקות למחסנים ולשטחים לוגיסטיים לצד משרדים מעוצבים, עם נגישות גבוהה...