Top10

פארק התעשייה מותאם בצורה מושלמת לצרכים הלוגיסטיים המורכבים ביותר. קבוצת וילאר מאפשרת לשכור שטחי לוגיסטיקה החל מ-1,000 מ"ר לשוכר ומשרדים החל מ-200 מ"ר. האכלוס – בתוך פחות משנה.

המבנים החדשים שמקימה חברת וילאר בפארק העסקים קיסריה, תוכננו מתוך מחשבה על חברות מודרניות, הזקוקות למחסנים ולשטחים לוגיסטיים לצד משרדים מעוצבים, עם נגישות גבוהה לאזור המרכז.
בעבר, חברות שביקשו לאחסן מוצרים, כלים וציוד מחוץ למשרד, נדרשו להסתפק במחסנים ישנים ומאובקים אי שם בשולי הערים, בסביבה מוזנחת וללא תנאים מתאימים לעסקים. כיום, חברות נוטות להעדיף שטחים לוגיסטיים הממוקמים בפארקי תעשייה ייעודיים ומאורגנים היטב, הכוללים גם משרדים יוקרתיים, שירותים לעסקים, סביבה מטופחת ונגישות תחבורתית גבוהה, לצד ניהול גמיש ויעיל, המתחשב בצרכים שלהן.

חלוקה ליחידות של 1,000 מ"ר ומעלה

פארק לוגיסטי חדש ומתקדם מסוג זה, המשתרע על פני שטח של 60 דונם, מוקם בימים אלה על ידי חברת וילאר בתוך פארק התעשייה והעסקים הצפוני בקיסריה – הנחשב לאחד המובילים בישראל. השלב הראשון של הפארק כולל שלושה מבנים לוגיסטיים גדולים, ובהם אלפי מ"ר הניתנים לחלוקה ליחידות של 1,000 מ"ר ומעלה, לפי רצון השוכרים. במבנה המשרדים ניתן לקבל יחידות שגודלן החל מ-200 מ"ר.

השטחים בפארק וילאר מציעים זמינות גבוהה, ויהיו מוכנים להשכרה בתוך פחות משנה, במחיר של 38 שקלים למ"ר לשטחים לוגיסטיים, והחל מ-45 שקלים למ"ר לשטחי משרדים.

התאמה לעבודה מול ספקים – אך גם מול לקוחות

לדברי מנהל הפרויקט, מתן טיסר, בבניית הפארק הושקעה מחשבה רבה על צורכי הלקוחות המשתמשים במחסנים הלוגיסטיים, מתוך רצון להפוך את השימוש בהם לקל, פשוט ומהיר. כך למשל, המפרט הטכני כולל גובה אחסון של עד 12 מטר, שערי פריקה המותאמים למשאיות בגדלים שונים, רמפות פריקה והעמסה המצוידות במשווי גובה ומערכת ספרינקלרים מתקדמת, המוזנת ממאגר מים עצמאי. כמו כן, הפארק יכלול שטחי תמרון, מדרכות וגינון בסטנדרט בינלאומי.
"הפארק מתוכנן כך שהעבודה בו תהיה נעימה ויעילה ככל האפשר, גם עבור הלקוחות וגם עבור הספקים של החברות", מסביר טיסר. "לשם כך הפארק יכלול מבנה משרדים מרווח וייצוגי עם קיר מסך מזכוכית, אזור ייעודי לקבלה ולשילוח, קומת גלריה מעל שטח הפריקה והטעינה שתאפשר לעקוב אחרי הנעשה בו, אזור קבלה עם חלל כפול, מעלית ומרחב מוגן לכל באי המקום".

נגישות לכבישים מהירים, תחנת רכבת ושירות הסעה פנימי

המיקום, בפארק העסקים והתעשייה הצפוני בקיסריה, מתאים לחברות מאזורים נרחבים בארץ, החל בחיפה והסביבה ועד תל אביב והחלקים הדרומיים של גוש דן. הפארק קרוב לצירי תנועה מרכזיים – כביש 2, כביש 4 וכביש 6, קיימת בו תחנת רכבת עצמאית ופועל בו שירות הסעה פנימי, לנוחות העובדים במקום. כמו כן, בפארק פועלים בתי קפה ומסעדות, לרווחת העובדים והמבקרים.
וילאר היא חברה ציבורית הפועלת בענף הבנייה מאז 1975 ונסחרת במדד ת"א 100 מאז שנת 1993. לחברה ניסיון רב בבנייה והשכרה של שטחי תעשייה ולוגיסטיקה, וכן בתחומים נוספים כבנייה למגורים, ייזום ובנייה של נדל"ן בחו"ל ואספקת שירותי ארכיב וגניזה. במסגרת פעילותה, וילאר עובדת עם חברות מכל המגזרים במשק – מתעשייה ומסחר ועד למשרדי ממשלה וחברות היי-טק.

השקעות מומלצות

רכישת דירה בבודפשט עם תשואות גבוהות של עשרות אחוזים ושכר דירה צפוי הגבוה פי 3 (ויותר) מישראל

רכישת דירה בבודפשט עם תשואות גבוהות של עשרות אחוזים ושכר דירה צפוי הגבוה פי 3 (ויותר) מישראל

על ההשקעה:

בודפשט הפכה כבר מזמן לחביבת המשקיעים הישראלים, ולא במקרה: סכום של 450 אלף שקל יכול לשמש לרכישת דירה משופצת בעיר, שמציגה עליית ערך של 15% במחירי הנדל"ן בכל שנה מתחילת 2015, לצד תשואה שנתית משכירות הגבוהה פי כשלושה ויותר מהתשואות בישראל. למרות הנתונים המספריים המדהימים, נראה כי בודפשט עדיין רחוקה ממיצוי פוטנציאל הרווחיות שבה. העיר, שמושכת אליה כ- 13כמיליון תיירים בשנה ו-40 אלף סטודנטים, במדינה בה כ-10 מיליון תושבים מקומיים, מיסוי הנמוך ביותר באיחוד האירופאי ומדיניות אשראי קלה יחסית, סובלת ממחסור בולט בהתחלות בנייה חדשות – על אף הביקושים הערים. כיום, חסרות בה כ-10,000 דירות להשכרה לטווח קצר. המשקיעים מבינים כי זהו מתכון בטוח להמשך עליית המחירים בשנים הקרובות ונוהרים לנכסי הנדל"ן בעיר.

על ההשקעה:

בודפשט הפכה כבר מזמן לחביבת המשקיעים הישראלים, ולא במקרה: 

מדד Real-Invest:

99%
פוטנציאל עליית ערך
95%
התאמה למשקיעים קטנים
93%
תחילת מימוש השקעה

סכום של 450 אלף שקל יכול לשמש לרכישת דירה משופצת בעיר, שמציגה עליית ערך של 15% במחירי הנדל"ן בכל שנה מתחילת 2015, לצד תשואה שנתית משכירות הגבוהה פי כשלושה ויותר מהתשואות בישראל. למרות הנתונים המספריים המדהימים, נראה כי בודפשט עדיין רחוקה ממיצוי פוטנציאל הרווחיות שבה. העיר, שמושכת אליה כ- 13כמיליון תיירים בשנה ו-40 אלף סטודנטים, במדינה בה כ-10 מיליון תושבים מקומיים, מיסוי הנמוך ביותר באיחוד האירופאי ומדיניות אשראי קלה יחסית, סובלת ממחסור בולט בהתחלות בנייה חדשות – על אף הביקושים הערים. כיום, חסרות בה כ-10,000 דירות להשכרה לטווח קצר. המשקיעים מבינים כי זהו מתכון בטוח להמשך עליית המחירים בשנים הקרובות ונוהרים לנכסי הנדל"ן בעיר.

חשוב לדעת:

 • חברת ריאלפיקס פועלת זה יותר מ-20 שנה בשוק הנדל"ן בחו"ל, ומנהלת כ-400 נכסים באירופה עבור משקיעים ישראלים.
 • ריאלפיקס מספקת אפשרויות מימון נרחבות בשל היותה חברת יעוץ פיננסי הפועלת בתחום של מימון כ20 שנה, בישראל ובהונגריה, כך שניתן לרכוש את הנכס גם בהון עצמי של 200,000 שקל. במקרה זה, התשואה על ההון העצמי צפויה להיות גבוהה בהרבה.

מידע נוסף:

 • ההתמחות שלנו היא באיתור דירות למכירה שנמצאות בצד התיירותי והמבוקש ביותר של בודפשט אשר המחיר שלהן מאוד אטרקטיבי ונמוך משמעותית ממחירי השוק. המחיר מתחיל ב-450 אלף שקל, והתשואה הצפויה על השכרת הדירות הללו היא 8% נטו (לפני מס בישראל). החוק בהונגריה גם מאפשר לחלק את הנכס – ואז התשואה מההשכרה יכולה להגיע ל-12%-15% בשנה.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה

*תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים

השקעה בפרויקט דיור בפולין עם חברה בורסאית ויזמית נדל"ן ענקית, בשוק שנמצא בצמיחה מטאורית

השקעה בפרויקט דיור בפולין עם חברה בורסאית ויזמית נדל"ן ענקית, בשוק שנמצא בצמיחה מטאורית

על ההשקעה:

חברת הנדל"ן הבורסאית RONSON מאפשרת למשקיעים הישראלים להשקיע באחד משווקי הנדל"ן המעניינים ביותר בעולם. כיום ניתן לרכוש דירה חדשה מחברת RONSON, בלוקיישן חם בפולין, בעלות של 330,000 ש"ח בלבד. שוק הדיור הפולני נמצא בצמיחה מטאורית, עלה ב-25% בשנתיים האחרונות ומספק שכר דירה כפול משכר הדירה הממוצע בישראל.

על ההשקעה:

חברת הנדל"ן הבורסאית RONSON מאפשרת למשקיעים הישראלים להשקיע באחד משווקי הנדל"ן המעניינים ביותר בעולם. כיום ניתן לרכוש דירה חדשה מחברת RONSON, בלוקיישן חם בפולין, בעלות של 330,000 ש"ח בלבד.

מדד Real-Invest:

98%
פוטנציאל עליית ערך
92%
התאמה למשקיעים קטנים
94%
לוקיישן חם

שוק הדיור הפולני נמצא בצמיחה מטאורית, עלה ב-25% בשנתיים האחרונות ומספק שכר דירה כפול משכר הדירה הממוצע בישראל.

חשוב לדעת:

 • המעבר של הפריפריה למרכזי הערים והיעדר התחלות בנייה בפולין, מייצרים עלייה מהירה במחירי הנדל"ן שאינה צפוייה להיפסק בעתיד הקרוב.
 • פולין נחשבת לאחד מיעדי הנדל"ן המבוקשים ביותר ומהווה את האיזון המושלם בין מדינה מתפתחת, מצד אחד, ומדינה מערבית מתקדמת. יעדים מסוג זה נחשבים למעניינים במיוחד למשקיעי נדל"ן שמחפשים עליית ערך עם יציבות.

מידע נוסף:

 • בניגוד למרבית ההרפתקאות בחו"ל – המשקיעים עם RONSON רוכשים למעשה נכס מאחד מיזמי הנדל"ן הגדולים בפולין.
 • החברה, הנסחרת בבורסת וורשה, נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן היציבות ביותר בפולין והונה העצמי עמד על כ-342 מיליון ש"ח (נכון לסוף 2017)

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף על השקעה בפולין

השקעה ייחודית בשוק המזנק של הדיור המוגן באנגליה, המשלב יציבות והבטחת שכר דירה ל-10 שנים בחוזה חתום

השקעה ייחודית בשוק המזנק של הדיור המוגן באנגליה, המשלב יציבות והבטחת שכר דירה ל-10 שנים בחוזה חתום

על ההשקעה:

הביקוש הגבוה ביותר אי פעם לדיור מוגן באנגליה (97% תפוסה) גרם לממשלה לסייע ליזמי הדיור המוגן להאיץ את קצב הבנייה של פתרונות הדיור המוגן. הרווחיות האדירה של היזמים בתחום (מעל ל-30%) מאפשרת להם לחלוק את רווחיהם הגדולים עם המשקיעים ולמעשה להבטיח להם (חוזית) 9% תשואה בעבור רכישת דירה בטאבו בסכום של 374,000 ש"ח בלבד. התחום נחשב לעוגן כה חזק בכלכלה האנגלית כך שהיזמים יכולים להבטיח תשואה פנומנלית לתקופה של 25 שנה מול המשקיע.

על ההשקעה:

הביקוש הגבוה ביותר אי פעם לדיור מוגן באנגליה (97% תפוסה) גרם לממשלה לסייע ליזמי הדיור המוגן להאיץ את קצב הבנייה של פתרונות הדיור המוגן. 

מדד Real-Invest:

94%
תשואה
99%
השקעה בראש שקט
98%
התאמה למשקיעים קטנים

הרווחיות האדירה של היזמים בתחום (מעל ל-30%) מאפשרת להם לחלוק את רווחיהם הגדולים עם המשקיעים ולמעשה להבטיח להם (חוזית) 9% תשואה בעבור רכישת דירה בטאבו בסכום של 374,000 ש"ח בלבד. התחום נחשב לעוגן כה חזק בכלכלה האנגלית כך שהיזמים יכולים להבטיח תשואה פנומנלית לתקופה של 25 שנה מול המשקיע.

חשוב לדעת:

 • למשקיע אסור להתערב בשום צורה בניהול הנכס. הדירה אמנם נרשמת על שמו בטאבו ושייכת לו, אבל הנהלת הדיור המוגן היא זו שאמונה על התחזוקה, השירות והשכרת הנכס לדיירי המקום. גם אם הדירה הספציפית של המשקיע עומדת ריקה הוא עדיין נהנה משכר דירה חודשי שמתקבל לחשבון הבנק
 • היזם שאיתו מתבצעת ההשקעה הינו אחד היזמים החזקים בתחום הדיור המוגן באנגליה. הרשת מפעילה כיום 15 בתי אבות פעילים במרכזי ערים באנגליה ומשקיעה רבות בתפעול, שדרוג וניהול רווחי ויעיל של בתי האבות.

מידע נוסף:

 • הדירה נרשמת על שם הרוכש בטאבו והינה רכושו הבלעדי. במידה והמשקיע ירצה למכור את הדירה - יוכל כמובן.
 • בנוסף לאפשרות למכור את הנכס, החברה היזמית מתחייבת לקנות בחזרה את הנכס לאחר תקופה של 10 שנים במחיר של 115% ממחירו העכשווי. כמובן שאין חובה למכור ומדובר באפשרות הזמינה למשקיע באם ירצה.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף על השקעה בדיור מוגן באנגליה:

כתבות מהבלוג

נניח שישנו משקיע שמעוניין שכספו יהיה צמוד למדד מניות המעו"ף, ונניח שמשקיע אחר מעוניין שכספו יתנהג בהתאמה למדד אגרות חוב והשלישי מעוניין בהצמדה למחיר הזהב או הנפט… האם זה אפשרי ואיך עושים זאת? התשובה היא חיובית. אכן, הדבר אפשרי ולמטרה זו בדיוק המציאו את כלי ההשקעה שנקרא תעודות סל. תעודות...
קיימים אלפי בניינים בישראל שזכאים לבצע פרויקט תמ"א 38 או פינוי בינוי, אולם רק אחוז קטן מהם מגיע בסופו של דבר למימוש הפרויקט. המטרה היא מאוד פשוטה ועניינית – בעלי הדירות בבניינים הישנים יכולים לשדרג עצמם באופן משמעותי ולקבל דירה משופצת או חדשה לחלוטין ועל ידי כך לשפר לאין ערוך...
פארק התעשייה מותאם בצורה מושלמת לצרכים הלוגיסטיים המורכבים ביותר. קבוצת וילאר מאפשרת לשכור שטחי לוגיסטיקה החל מ-1,000 מ"ר לשוכר ומשרדים החל מ-200 מ"ר. האכלוס – בתוך פחות משנה. המבנים החדשים שמקימה חברת וילאר בפארק העסקים קיסריה, תוכננו מתוך מחשבה על חברות מודרניות, הזקוקות למחסנים ולשטחים לוגיסטיים לצד משרדים מעוצבים, עם נגישות גבוהה...