Top10

פארק התעשייה מותאם בצורה מושלמת לצרכים הלוגיסטיים המורכבים ביותר. קבוצת וילאר מאפשרת לשכור שטחי לוגיסטיקה החל מ-1,000 מ"ר לשוכר ומשרדים החל מ-200 מ"ר. האכלוס – בתוך פחות משנה.

המבנים החדשים שמקימה חברת וילאר בפארק העסקים קיסריה, תוכננו מתוך מחשבה על חברות מודרניות, הזקוקות למחסנים ולשטחים לוגיסטיים לצד משרדים מעוצבים, עם נגישות גבוהה לאזור המרכז.
בעבר, חברות שביקשו לאחסן מוצרים, כלים וציוד מחוץ למשרד, נדרשו להסתפק במחסנים ישנים ומאובקים אי שם בשולי הערים, בסביבה מוזנחת וללא תנאים מתאימים לעסקים. כיום, חברות נוטות להעדיף שטחים לוגיסטיים הממוקמים בפארקי תעשייה ייעודיים ומאורגנים היטב, הכוללים גם משרדים יוקרתיים, שירותים לעסקים, סביבה מטופחת ונגישות תחבורתית גבוהה, לצד ניהול גמיש ויעיל, המתחשב בצרכים שלהן.

חלוקה ליחידות של 1,000 מ"ר ומעלה

פארק לוגיסטי חדש ומתקדם מסוג זה, המשתרע על פני שטח של 60 דונם, מוקם בימים אלה על ידי חברת וילאר בתוך פארק התעשייה והעסקים הצפוני בקיסריה – הנחשב לאחד המובילים בישראל. השלב הראשון של הפארק כולל שלושה מבנים לוגיסטיים גדולים, ובהם אלפי מ"ר הניתנים לחלוקה ליחידות של 1,000 מ"ר ומעלה, לפי רצון השוכרים. במבנה המשרדים ניתן לקבל יחידות שגודלן החל מ-200 מ"ר.

השטחים בפארק וילאר מציעים זמינות גבוהה, ויהיו מוכנים להשכרה בתוך פחות משנה, במחיר של 38 שקלים למ"ר לשטחים לוגיסטיים, והחל מ-45 שקלים למ"ר לשטחי משרדים.

התאמה לעבודה מול ספקים – אך גם מול לקוחות

לדברי מנהל הפרויקט, מתן טיסר, בבניית הפארק הושקעה מחשבה רבה על צורכי הלקוחות המשתמשים במחסנים הלוגיסטיים, מתוך רצון להפוך את השימוש בהם לקל, פשוט ומהיר. כך למשל, המפרט הטכני כולל גובה אחסון של עד 12 מטר, שערי פריקה המותאמים למשאיות בגדלים שונים, רמפות פריקה והעמסה המצוידות במשווי גובה ומערכת ספרינקלרים מתקדמת, המוזנת ממאגר מים עצמאי. כמו כן, הפארק יכלול שטחי תמרון, מדרכות וגינון בסטנדרט בינלאומי.
"הפארק מתוכנן כך שהעבודה בו תהיה נעימה ויעילה ככל האפשר, גם עבור הלקוחות וגם עבור הספקים של החברות", מסביר טיסר. "לשם כך הפארק יכלול מבנה משרדים מרווח וייצוגי עם קיר מסך מזכוכית, אזור ייעודי לקבלה ולשילוח, קומת גלריה מעל שטח הפריקה והטעינה שתאפשר לעקוב אחרי הנעשה בו, אזור קבלה עם חלל כפול, מעלית ומרחב מוגן לכל באי המקום".

נגישות לכבישים מהירים, תחנת רכבת ושירות הסעה פנימי

המיקום, בפארק העסקים והתעשייה הצפוני בקיסריה, מתאים לחברות מאזורים נרחבים בארץ, החל בחיפה והסביבה ועד תל אביב והחלקים הדרומיים של גוש דן. הפארק קרוב לצירי תנועה מרכזיים – כביש 2, כביש 4 וכביש 6, קיימת בו תחנת רכבת עצמאית ופועל בו שירות הסעה פנימי, לנוחות העובדים במקום. כמו כן, בפארק פועלים בתי קפה ומסעדות, לרווחת העובדים והמבקרים.
וילאר היא חברה ציבורית הפועלת בענף הבנייה מאז 1975 ונסחרת במדד ת"א 100 מאז שנת 1993. לחברה ניסיון רב בבנייה והשכרה של שטחי תעשייה ולוגיסטיקה, וכן בתחומים נוספים כבנייה למגורים, ייזום ובנייה של נדל"ן בחו"ל ואספקת שירותי ארכיב וגניזה. במסגרת פעילותה, וילאר עובדת עם חברות מכל המגזרים במשק – מתעשייה ומסחר ועד למשרדי ממשלה וחברות היי-טק.

השקעות מומלצות

הזדמנות נדירה ליהנות ממוצר פיננסי ואקסקלוסיבי, השייך לרוב לבעלי הון רב, בסכום של 350,000 ש"ח בלבד.

הזדמנות נדירה ליהנות ממוצר פיננסי ואקסקלוסיבי, השייך לרוב לבעלי הון רב, בסכום של 350,000 ש"ח בלבד.

על ההשקעה:

למרבית קרנות הגידור נדרש סף כניסה גבוה מאוד למשקיעים ונדיר להיתקל בפרסום רשמי של קרן גידור המגייסת משקיעים לקרן. הדבר נובע מהעובדה שהקרנות מנועות מלפרסם את רווחיהן בפומבי ומכך שמרבית המצטרפים לקרנות מגיעים באמצעות מכר קרוב ששיתף אותם במידע אודות הרווחים שהוא מצליח לייצר באמצעות הקרן. מודל ההשקעה המוצע מאפשר למשקיעים ליהנות מהיתרונות ומהרווחים של קרן הגידור בסכום שמתחיל מ-350,000 ש"ח בלבד. אפשרות מעניינת ביותר עבור מי שלא נחשף מעולם לאפשרות השקעה הזו ומעוניין לנצל הזדמנות לתשואות גבוהות ברף כניסה נמוך יחסית.

על ההשקעה:

למרבית קרנות הגידור נדרש סף כניסה גבוה מאוד למשקיעים ונדיר להיתקל בפרסום רשמי של קרן גידור המגייסת משקיעים לקרן. הדבר נובע מהעובדה שהקרנות מנועות מלפרסם את רווחיהן בפומבי ומכך שמרבית המצטרפים לקרנות מגיעים באמצעות מכר קרוב ששיתף אותם במידע אודות הרווחים שהוא מצליח לייצר באמצעות הקרן. 

מדד Real-Invest:

93%
נזילות ההשקעה
86%
התאמה למשקיעים קטנים
91%
השקעה בראש שקט

מודל ההשקעה המוצע מאפשר למשקיעים ליהנות מהיתרונות ומהרווחים של קרן הגידור בסכום שמתחיל מ-350,000 ש"ח בלבד. אפשרות מעניינת ביותר עבור מי שלא נחשף מעולם לאפשרות השקעה הזו ומעוניין לנצל הזדמנות לתשואות גבוהות ברף כניסה נמוך יחסית.

מידע נוסף:

 • לקרן שני שומרי סף חשובים: האחד הינו נאמן שהוא עורך דין והוא היחיד שיש לו זכות חתימה על חשבון המשקיעים של הקרן. אף לבעלי הקרן אין גישה לכספי המשקיעים. הנאמן. הנאמן שומר שהכסף יופנה אך ורק למטרות ההשקעה. שומר הסף השני הינו רואה החשבון שהוא גם נאמן מס האחראי לחישובים, לדיווחים למשקיעים, ולחלוקת הרווחים לשותפים
 • קרנות הגידור עושות שימוש בכלים פיננסים מתקדמים המאפשרים להם לייצר רווח גם במצב שהשוק יורד. דוגמה לזה היא כניסה לפוזיציית short. השימוש בכלים האלה מגדר למעשה את סיכוני הקרן להפסד.

חשוב לדעת:

 • בגלל שלא ניתן ע"פ חוק לפרסם את ביצועי הקרן - שווה במקרה הזה להגיע לפגישה ולהיחשף לנתונים המרשימים מאוד.
 • הקרן גובה דמי ניהול נמוכים בהרבה מהמקובל, מרבית רווחיה מגיעים כאשר היא מייצרת רווחים ללקוחות (דמי הצלחה). המודל הנ"ל מייצר אינטרסים משותפים בין מנהלי הקרן למשקיעיה

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה בקרן הגידור

הזדמנות להיות החלוצים של התחום המתפתח בישראל. רכישת 250 מ"ר ו-3 חניות צמודות של מרכז לוגיסטי שלם בתוך מתחם "הסדנה" בחולון

הזדמנות להיות החלוצים של התחום המתפתח בישראל. רכישת 250 מ"ר ו-3 חניות צמודות של מרכז לוגיסטי שלם בתוך מתחם "הסדנה" בחולון

על ההשקעה:

מדובר בפרויקט הראשון שיוצא לדרך בישראל ומסתמן כי עוד יגיעו רבים אחריו. "הסדנה" מציע למשקיעים לרכוש יחידה עצמאית לשימושים של תעשיה מלאכה ולוגיסטיקה בתוך מתחם לוגיסטי בפרויקט העצום שיקום בחולון. 40,000 מ"ר של מתחמים לוגיסטיים מושקעים יאפשרו למשקיעים ליהנות מביקוש קשיח שאין שני לו בעולם הנדל"ן המסחרי, תשואה גבוהה המוערכת ב-8% משכירות ופוטנציאל עליית ערך משמעותי ביותר הנובע ממיעוט הפתרונות הלוגיסטיים המוצעים כיום באזור המרכז.

על ההשקעה:

מדובר בפרויקט הראשון שיוצא לדרך בישראל ומסתמן כי עוד יגיעו רבים אחריו. "הסדנה" מציע למשקיעים לרכוש יחידה עצמאית לשימושים של תעשיה מלאכה ולוגיסטיקה בתוך מתחם לוגיסטי בהפרויקט העצום שיקום בחולון. 

מדד Real-Invest:

98%
פוטנציאל עליית ערך
75%
התאמה למשקיעים קטנים
95%
תשואה

40,000 מ"ר של מתחמים לוגיסטיים מושקעים יאפשרו למשקיעים ליהנות מביקוש קשיח שאין שני לו בעולם הנדל"ן המסחרי, תשואה גבוהה המוערכת ב-8% משכירות ופוטנציאל עליית ערך משמעותי ביותר הנובע ממיעוט הפתרונות הלוגיסטיים המוצעים כיום באזור המרכז.

חשוב לדעת:

 • העלייה המשמעותית בקניות באינטרנט הזניקה את הצורך בשירותי תפעול, וכך נבנים להם עוד ועוד מתחמי ענק המיועדים לאחסון הסחורה ולשילוח שלה. מתחם הסדנה יענה בדיוק על הצורך הזה והמיקום המצוין שלו ייצור ביקוש קשוח ויציב עבור המשקיעים במתחם.
 • אין היום אפשרות למשקיעים, שאינם טייקוני נדל"ן, להשקיע בענף הלוגיסטיקה ופרויקט הסדנה פותח את הדלת הזאת לראשונה בפני המשקיעים בישראל. מדובר בהשקעה המיועדת למשקיעים רציניים (הון עצמי של 850,000 ש"ח). מי שמחפש שילוב נכון בין תשואה, יציבות ועליית ערך ימצא כאן בית חם. מדובר בתחום שהולך להיות הדבר החם הבא בעולם ההשקעות וחשוב להיכנס בזמן..

מידע נוסף:

 • פרויקט "הסדנה" צפוי להיבנות ברחוב הסדנה בחולון, על שטח של כ-16 דונם ולכלול 4 קומות, ובהן 42 אלף מ"ר של שטח בנוי עילי. כל רוכש שיצטרף להשקעה, יקבל יחידה בשטח של 250 מ"ר ברוטו, כולל גלריה של 50 מ"ר ושלוש חניות צמודות, בעלות כוללת של 1,870,000 ש"ח.
 • 2 יתרונות עיקריים להשקעה הזו, קודם כל העובדה שמדובר במתחם גדול, מאפשרת ליזמים להציע מחיר אטרקטיבי ביותר ביחס לשוק: החל מ-6,800 שקל למ"ר. הדבר השני הוא מיקום יוצא דופן לענף הלוגיסטיקה – במרחק של כמה דקות נסיעה מתל אביב, באזור שההיצע בו קטן מאד – לכן, הנכסים צפויים להיות מושכרים במהירות שיא.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות ההשקעה בפרוייקט "הסדנה"

רכישת דירה בלב בודפשט הנעשית בכדי ליצור עליית ערך לנכס ולקבל שכר דירה חודשי גבוה

רכישת דירה בלב בודפשט הנעשית בכדי ליצור עליית ערך לנכס ולקבל שכר דירה חודשי גבוה

על ההשקעה:

המשקיעים הישראלים נכנסו בשנתיים האחרונות למזרח אירופה בכדי ליהנות מעליית הערך שמאפיינת את מרבית מוקדי ההשקעה באזור. שכר הדירה שמקבלים בעבור הנכסים הוא בד"כ כפול משכר הדירה בישראל, אבל הבשורה האמיתית של מרבית הערים במזרח אירופה היא גרף עליית המחירים המובהק.

על ההשקעה:

המשקיעים הישראלים נכנסו בשנתיים האחרונות למזרח אירופה בכדי ליהנות מעליית הערך שמאפיינת את מרבית מוקדי ההשקעה באזור. 

מדד Real-Invest:

95%
תשואה
85%
התאמה למשקיעים קטנים
80%
לוקיישן חם

שכר הדירה שמקבלים בעבור הנכסים הוא בד"כ כפול משכר הדירה בישראל, אבל הבשורה האמיתית של מרבית הערים במזרח אירופה היא גרף עליית המחירים המובהק.

חשוב לדעת:

 • בודפשט הציגה עליית ערך של 30% בשנתיים האחרונות והמגמה נמשכת גם בשנה הנוכחית.
 • השילוב של עליית הערך עם חישוב שכר הדירה יצרה תשואה פנומנלית של 21% בשנה (בשנתיים האחרונות).
 • חברת "דום" משווקת דירות רק ברובעים 5, 6, 7 ו-8 שהינם הרובעים המבוקשים בעיר.
 • הדירות ניתנות במצב מצוין או עוברות שיפוץ בטרם המכירה (כל מקרה לגופו).

אודות בודפשט:

 • בבודפשט פועלות כ-15 אוניברסיטאות. הסטודנטים הרבים מעלים את הביקושים לדירות שכורות בעיר ותורמים רבות לנסיקתה של העיר ושווי הדירות בה.
 • הממשלה הפחיתה את המע"מ על רכישת דירות חדשות ל-5% בכדי לעודד הגירה חיובית לעיר ויצרה חלון הזדמנויות ליזמי נדל"ן ולמשקיעים.
 • משנת 2013 חווה בודפשט התעוררות במחירי הנדל"ן, כאשר המגמה החלה להתגבר משמעותית בשנתיים האחרונות.

השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם מידע נוסף אודות הפרויקט

כתבות מהבלוג

נניח שישנו משקיע שמעוניין שכספו יהיה צמוד למדד מניות המעו"ף, ונניח שמשקיע אחר מעוניין שכספו יתנהג בהתאמה למדד אגרות חוב והשלישי מעוניין בהצמדה למחיר הזהב או הנפט… האם זה אפשרי ואיך עושים זאת? התשובה היא חיובית. אכן, הדבר אפשרי ולמטרה זו בדיוק המציאו את כלי ההשקעה שנקרא תעודות סל. תעודות...
קיימים אלפי בניינים בישראל שזכאים לבצע פרויקט תמ"א 38 או פינוי בינוי, אולם רק אחוז קטן מהם מגיע בסופו של דבר למימוש הפרויקט. המטרה היא מאוד פשוטה ועניינית – בעלי הדירות בבניינים הישנים יכולים לשדרג עצמם באופן משמעותי ולקבל דירה משופצת או חדשה לחלוטין ועל ידי כך לשפר לאין ערוך...
פארק התעשייה מותאם בצורה מושלמת לצרכים הלוגיסטיים המורכבים ביותר. קבוצת וילאר מאפשרת לשכור שטחי לוגיסטיקה החל מ-1,000 מ"ר לשוכר ומשרדים החל מ-200 מ"ר. האכלוס – בתוך פחות משנה. המבנים החדשים שמקימה חברת וילאר בפארק העסקים קיסריה, תוכננו מתוך מחשבה על חברות מודרניות, הזקוקות למחסנים ולשטחים לוגיסטיים לצד משרדים מעוצבים, עם נגישות גבוהה...